webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Banketu galdu noma – noorganizē pasākumu ērti un ar prieku March 25, 2014

sildlampu nomaReizēs, kad rīkojat viesības vai banketu un jumsvajag galdus, pie kā apsēdināt tā apmeklētājus, banketu galdu noma tiešām būs lielisks risinājums. Tas, kā arī citi kompānijas Akurāts nodrošinātie piedāvājumi, patiešām padarīs vienkāršāku svinību rīkošanu, jo palīdzēs vienkāršā veidā nodrošināt visu nepieciešamo aprīkojumu.
Izvēloties kompānijas Akurāts nodrošināto iespēju banketu galdu noma jūs varat tiešām uzlabotsavu darbu. Galdu īre ir lieliski atbilstoša atšķirīgiem  un nodrošina vairākas lieliskas izdevības:
•   Ļoti labi piemērota viesībām un banketiem un citiem pasākumiem;
•   Sniedz iespēju samazināt viesību vai banketa izmaksas;
•   Mazāk darba banketu un svinību organizatoriem.
Ar kompāniju Akurāts ir iespējams iznomāt apaļos galdus ar 153 un 183 lielu diametru. Apaļās formas galdiņiem ir gaiši brūna koka virsma un tumši pelēks metālisks karkass. Tā kā galdiņu izskats ir tiešām vienkāršs, tie būs piemēroti jebkuram pasākumam. Tomēr, kad gribēsiet radīt svinīgāku noskaņu, kompānija Akurāts izīrē arī dekorus, galdautus un speciālus galdu pārklājus.
Tāpat uzņēmums Akurāts nodrošina arī banketa krēslu īri, iespējama arī sildlampu noma. Krēslu īre ir piedāvājums, bez kā banketu galdu īrei var nebūt jēgas, ja vien neesat paredzējis, ka viesi ap galdiem stāv kājās. Jūs varat izīrēt ērtus, melnus sēdekļus, kuri būs ērti pat gadījumos,kad pasākuma laikā plānots tiešām daudz sēdēt. Papildus, svinīgas noskaņas radīšanai, kompānija Akurāts piedāvā arī rotājumu, galdautu un pat sēdekļu apvalku nomu.
Ja rīkojot pasākumu, galdiņus vajadzētu iegādāties, pasākuma organizatoriem vajadzētu rēķināties ar pamatīgām izmaksām. Jāpiebilst, ka galdiņu uzglabāšana pēc viesībām vai banketa nebūs iespējama bez maksas – par uzglabāšanas telpu nomu un apsaimniekošanu ir jāmaksā. Banketu galdu noma tiešām ir iespēja, kā pazemināt svinību vai banketa rīkošanas izmaksas. Sildlampu noma pie Akurāts būs gudrākais risinājums.
Papildus banketu galdu un krēslu īrei, uzņēmums Akurāts piedāvā arī citu pasākumiem, kā arī viesībām nepieciešamo aprīkojumu, proti, teltis, sildītājus, grīdas un citu. Turklāt SIA Akurāts nodrošina arī nepieciešamā aprīkojuma piegādi, kā arī un montāžu. Tas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt savu enerģiju un laiku – visu vajadzīgo jums ir iespēja dabūt vienā vietā, tāpat aprīkojuma salikšanu veiks profesionāļi.


Categories: Uncategorized