webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

KREDĪTS 15 MINŪTĒS – TIEŠI BANKAS KONTĀ March 11, 2014

ātrais kredītsKredīts internetā 15 minūšu laikā ir īslaicīgs naudas aizdevums kredītu izsniedzēju uzņēmumiem, kur pāris minūšu laikā izsniegs vajadzīgo naudas summu. SMScredit ir viena no ātro kredītu kompānijām, kas jaunajiem klientiem pirmreizējam naudas aizdevumam nenosaka papildus procentus. Tas paredz – atdod tādu summu, kādu saņēmi kredītā. 300 Eiro ir sākotnējā summa, ko var noformēt jaunie klienti pie ātrā kredīta noformēšanas. Taču tad, ja būsi ievērojis ātrā kredīta atgriešanas ikmēneša grafiku, pie nākamās reizes maksimālā kopsumma būs jau EUR 425. Ja savlaicīgi ievērosi kredīta atmaksu, varēsi saņemt lielāku naudas aizdevumu ikdienas vai neplānotajiem naudas tēriņiem.
Ātros kredītus izsniedz tiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Ir arī vecuma ierobežojums ātrā kredīta saņemšanai, kas ir 75 gadi. Viens no nosacījumiem – personai jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar regulāriem ikmēneša ienākumiem. Ātrā kredīta pieteikšanai vajadzīgs bankas konts vienā no Latvijas bankām , uz kuru varēs vēlāk pārskaitīt naudas aizdevumu, un mobilā telefona pieslēgums. Ātrā kredīta noformēšana aizņem vien pāris minūtes. Ir jāreģistrējas mājaslapā, aizpildot nepieciešamo pieteikuma formu, vēlāk uz ātro kredītu uzņēmuma kontu jāpārskaita reģistrācijas maksa, kas ir EUR 0,01 . Reģistrācijas maksa atpakaļ netiek atmaksāta, jo tā kalpos kā nodrošinājums ātrā naudas aizņēmuma pieteikuma saņemšanai. Pirmais bez maksas pie smscredit.lv
Ātro naudas aizdevumu var noformēt arī ar telefona zvana vai īsziņas palīdzību. Sākotnējijāveic reģistrācija mājaslapā, kur noformēt kredīta pieteikuma forma, norādot personas datus. Pēc pieteikuma saņemšanas iestādes speciālisti pieņems lēmumu par aizdevuma akceptēšanu un ar e-pasta vai SMS starpniecību par to tevi informēs. ja ir situācija, ka nespēj atgriezt kredītu pēc atmaksas grafika, tev ir iespēja atlikt naudas summas atgriešanu līdz pat vienam mēnesim. .


Categories: Uncategorized