webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Netērē laiku un finansējumu, saņem garantēto octa apdrošināšanu ManaPolise.lv! March 26, 2014

garantētā octa poliseSituācijā, ja jums vajadzīga automašīnas apdrošināšana, Manapolise.lv ir izdevīgākā kompānija, kurā apdrošināšanu noformēt. Tur jums ir izdevība salīdzināt dažādus piedāvājumus, kā arī noformēt piemērotāko ļoti ātri, kā arī komfortabli. Jums ir pieejama OCTA un KASKO. Būtiski, ka ManaPolise.lv ir pirmā vieta Latvijas Republikā, kura piedāvā, ka civiltiesiskā apdrošināšana stājas spēkā stundas ceturksni pēc polises nopirkšanas.
Patiešām ātra un vienkārša garanatētā OCTA polise būs iegūstama, lietojot uzņēmuma Mana Polise piedāvātās izdevības. Jums nevajadzēs sadarboties ar ļoti daudzām kompānijām, lai iepazītos ar labākajiem variantiem. Mana Polise nodrošinās auto īpašniekiem atbilstošāko piedāvājumu no deviņu zināmāko apdrošinātāju piedāvātājiem apdrošināšanas veidiem. Atšķirīga veida apdrošināšanas tiek izsniegtas gan vienam automobilim, kā arī iestādes automašīnu parkam. Gadījumos, kad nepieciešams apdrošināt pāris automobiļus, ir nodrošinātas speciālas atlaides.
Pateicoties tam, ka polisi ir iespējams nopirkt vairākās vietās, piemēram, mājas lapā, WebMoney terminālos, kā arī ManaPolise.lv birojos, apdrošināšanas polises saņemšana nepatērēs daudz laika. Vienīgi ar ManaPolise.lv jums ir izdevība iegādāties nodrošināto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Garantētā OCTA nozīmē: *apdrošināšana uzsāk darboties piecpadsmit minūtes kopš polises nopirkšanas; *auto īpašnieks saņem SMS vai meilu par apdrošināšanas izsniegšanu; *polise iegūstama ikvienā laikā.
Ar Mana Polise ikvienam ir izdevība nopirkt arī KASKO. Lai to izdarītu jums vien jāsniedz dati par transporta līdzekli, kā arī personām, kas to vada,, bet pēc tam jānoformē pasūtījums. Pēc pavisam neilga brīža speciālisti sazināsies ar autovadītājiem, lai informētu par piemērotākajiem piedāvājumiem. Tas palīdzēs ietaupīt gan autovadītāju laiku, gan naudu.
Papildus auto apdrošināšanai pie ManaPolise.lv ir iespējams iegādāties arī citāda tipa polises. Jums tiek nodrošināta gan dzīvības, gan veselības, gan ceļojuma apdrošināšana. Ar šo apdrošināšanas veidu sniegtās iespējas jums būs izdevība justies droši katrā situācijā pat tad, ja neatrodieties Latvijas Republikā. Ja gribat iegūt vairāk ziņu par variantiem saņemt apdrošināšanu, apmeklējiet interneta vietni ManaPolise.lv.


Categories: Uncategorized