webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

1A.LV – projektori mājai, birojam, skolai November 19, 2013

1a.lv projektori1a.lv ir Latvijas lielākais interneta veikals ar plašāko preču piedāvājumu, tajā skaitā arī projektoriem. Projektors ir tā lietas, kas ideāli noder un bez kuras nevar iztikt skolās, izstāžu zālēs, birojos un dažādās prezentācijās vai pasākumos, jo tie uzskatāmi nodemonstrē prezentācijas saturu, projicējot to uz dažāda veida ekrāniem.

Labāko ražotāju multimediju projektori

1a.lv piedāvā projektorus dažādām vajadzībām, gan biznesam, gan solām, gan izklaidei, piem., ierīkojot privāto mājas kinozāli. Tieši tāpēc projektori pieejami tik plašā klāstā no dažādiem ražotājiem un ar atšķirīgu tehnisko specifikāciju, lai sev piemērotu modeli spētu ikviens. Interneta veikalā 1a.lv atradīsi tādu ražotāju kā Benq, Epson, Dell u.c. projektorus.

Izvēloties projektoru galvenie aspekti, kas būtu jāņem vērā ir:

  • Spilgtums
  • Attēla Izšķirtspēja
  • Svars
  • Tehnoloģija
  • Kontrastu attiecība
  • Ekrāna formāts

Nozīmīgi rādītāji izvēloties projektoru

Izšķirtspēja – projektorus izmanto prezentācijās, lai uz ekrāna ērti parādītu datu tabulas vai diagrammas, tekstu, tāpēc ir tik būtiski lai tam ir laba izšķirtspēja un attēlu varētu ērti pārredzēt. Izvēloties izšķirtspēju ir jāņem vērā telpas lielums un attālums no projektora līdz ekrānam, lielākām telpām un attālumiem labāk izvēlēties augstas izšķirtspējas projektoru, piem., Full HD (1920×1080).

Ekrāna formāts – kādos formātos Jums nepieciešams projicēt attēlu uz ekrāna? Pie 1a.lv var iegādāties projektorus ar 4:3 formātu, kas der biroja standarta prezentācijām un pat 16:9, kas jau ir ideāli priekš augstas kvalitātes mājas kinozāles.

Savienojamība un vadīšana – Būtiski, lai projektoram būtu HDMI, D-Sub, Audio ieeja, kas dod iespēju tam pieslēgt datoru un pārraidīt skaņu. Atsevišķiem modeļiem var būt iebūvēts arī skaļrunis vai WiFi.

Pie 1a.lv var atrast projektorus, kas ir sadalīti pa šīm kategorijām, tāpēc, ja zināt, kādas ir Jūsu vēlmes, jau dažu sekunžu laikā varat atlasīt sev piemērotāko modeli. Tā kā projektos nav mazs pirkums un prasa arī ne mazu līdzekļu ieguldījumu, ko ne visi uzreiz var atļauties samaksāt, tāpēc projektori pieejami arī līzingā un pie 1a.lv iespējams sākt atmaksu vien ar trešo mēnesi pēc pirkuma.


Categories: Tehnika