webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ādas ārsts Jānis Ķīsis – profesionāla palīdzība. May 12, 2016

Saskaroties ar kādu ādas slimību bieži nonākam pie atklāsmes, ka jādodas vizītē pie ādas ārsta. Tomēr, tas ir svarīgi ne tikai brīdī, kad jau radusies kāda problēma, bet var būt noderīgi arī profilaktiskos nolūkos, meklējot iespējas uzlabot savas ādas kvalitāti. Tāpat kā visās citās jomās, arī dermatoloģijā tehnoloģijas ir krietni attīstījušās un var sniegt ļoti plašu pakalpojumu un diagnostikas spektru, kas sevī ietver visu cilvēka dzīves ciklu, sākot no problēmām, kas skar mazuļus, līdz pat vecāka gada gājuma cilvēkus. Es pati līdz tam, ka jāmeklē speciālista palīdzība, nonācu tikai brīdī, kad problēma bija jau samilzusi, līdz ar to padalīšos ar savu pieredzi.  

Visbiežāk tomēr cilvēkiem ar dermatologa pakalpojumiem saistās tieši sejas problēmas, tomēr tie nav vienīgie jautājumi, ar kuriem var griezties pie speciālista. Ādas ārsts sniegs palīdzību par ādas problēmām jebkurā ķermeņa vietā. Un es dotajā brīdī dermatologa apmeklējumu uztveru gluži tāpat kā gājienu pie friziera, kas ir regulārs ieguldījums sava izskata labā. Jāatzīst arī, ka šis apmeklējums man izmaksā lētāk, nekā savas frizūras sakopšana, līdz ar to, šajā gadījumā neiesaku skopoties. Mana pirmā nozīmīgā saskare ar šīs jomas profesionāļiem bija tad, kad mani izmeklēja ādas ārsts Jānis Ķīsis. Biju dzirdējusi, ka viņš ir ļoti labs speciālists Rīgā un biju ļoti iepriecināta, ka tiek piedāvātas vizītes arī citās Latvijas vietās, ieskaitot manu pilsētu – Ventspili. Ja ir interese, tad vairāk informāciju par pilsētām, kurās ir iespējams saņemt konsultāciju, var iegūt viņa mājas lapā, kur ir detalizēta informācija arī par izmeklējumu norisi un cenām.

Ādas ārsts mani pārsteidza ar to, ka jau no pirmā acu skatiena viņš varēja noteikt, kas tieši ar manu ādu nav kārtībā. Saliekot to visu kopā ar padziļinātu pārbaudi un analīzi, bija iespējams ātri noteikt man piemērotāko ārstēšanās metodi. Biju ļoti apmierināta ar gala rezultātu, manā gadījumā – pilnīgu atveseļošanos. Protams, ādas ārsti piedāvā ne tikai standarta dermatoloģiskos izmeklējumus, bet arī plaša spektra pakalpojumus. Piemēram, estētiskās korekcijas, ķirurģiskas procedūras un arī tādu īpašu terapijas veidu kā krioterapiju. Tā, izmantojot speciālas ierīces, ar siltuma un aukstuma palīdzību iedarbojas uz audiem, ļaujot paātrināt audu fizioterapijas rezultātus. Tāpat arī tiek piedāvāta lāzerķirurģija. Ar šīs procedūras palīdzību esmu atbrīvojusies no rētas uz sejas, kas man ilgus gadus nedeva mieru un ietekmēja manu pašapziņu.

Es iesaku nebaidīties savas pat vissīkākās problēmas, kas rada diskomfortu, uzticēt ādas ārstam, jo tikai tā būs iespējams no tām atbrīvoties, uzlabot savu izskatu, tikt vaļā no nevajadzīgiem kompleksiem un vienkārši justies labi.


Tags: Categories: Uncategorized