webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Aizdevumi internetā bez ķīlas May 11, 2014

aizdevums bez kilasAizdevums bez ķīlas ir ērts veids kā saņemt sev nepieciešamo un trūkstošo naudas summu, ja radusies vajadzība pēc neplānota pirkuma veikšanas vai pakalpojuma nomaksas. Vēl ērtāk tas ir tādēļ, ka internetā saņemamie aizdevumi ir pieejami bez ķīlas, tātad nav jāriskē ar savu kustāmo vai nekustāmo īpašumu, ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu. Aizdevumi internetā ir viegli un ērti nokārtojami un tas neradīs nekādas liekas formalitātes un netērēs laiku. Vairums aizdevēju piedāvā izdevīgus pirmā aizdevuma noteikumus un tik pat izdevīgus arī atkārtoto aizdevumu saņemšanas veidus, jo bieži vien pēc viena veiksmīgi atmaksāta aizdevuma, klients kļūst par lojalitātes programmas dalībnieku, un tādējādi ir iespējams aizņemties vēl izdevīgāk.

Kā tas darbojas?

Aizņemties interneta ir viegli, ērti, ātri un saprotami. Viss kas nepieciešams, ir interneta pieslēgums un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Klientiem ir jābūt 20 – 21 gadu veciem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, ar regulāriem ienākumiem un nesabojātu kredītvēsturi. Kredīvēsturei ir viens no noteicošākajiem faktoriem aizdevuma piešķiršanas komisijas lēmuma pieņemšanā. Taču ir atrodami arī tādi aizdevēji, kas par galveno aizdevuma piešķiršanas kritēriju izvēlas klienta norādīto ieņēmumu lielumu. Pirms aizdevuma ņemšanas, aicinām rūpīgi izvērtēt to, vai aizdevumu spēsiet laicīgi atmaksāt un vai neradīsies kādas citas problēmas ar kredīta summas dzēšanu.

Kā atmaksāt aizdevumu?

Ir vairāki veidi kā atmaksāt aizdevumu:

  • Pēc grafika – aizņemoties uz laiku no vairākiem mēnešiem līdz dažiem gadiem, aizdevējs piedāvā individuāli sastādītu atmaksas grafiku, kas sevī ietver ne tikai pamatsummas dzēšanas maksājumu, bet arī piemēroto procentu maksājumu dzēšanu. Šis maksājums ir apvienots vienā un katru mēnesi jāpārskaita uz aizdevēja bankas kontu;
  • Pa daļām – ja esat aizņēmies un Jums ir iespēja atmaksāt aizdevumu pa daļām, līdz aizdevuma atmaksas termiņam, tad Jūs tā droši varat darīt un tas neradīs papildu soda sankcijas;
  • Pilnā apmērā – ja ir radusies iespēja atmaksāt aizdevumu pilnībā, pirms termiņa, tad esat laipni lūgts to darīt, turklāt aizdevuma procentu maksa tiek piemērota tikai par izmantoto kredīta laiku.