webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Aizdevums bez ķīlas Latvijā June 22, 2017

bigbank.lv lv naudaIr cilvēki, kuri uzreiz izdzirdot jebko, kas ir saistīts ar kredītiem un dažādām kredītiestādēm, novēršas un izsaka savu kategorisko un visbiežāk negatīvo viedokli par visu, kas ar šo lietu ir saistīts.

Bet ir vēl otra cilvēku grupa, kura neuzskata to par kaut ko šausmīgu un negatīvu, tādēļ, vajadzības gadījumā, labprāt izmanto aizdevēju pakalpojumus un ar laiku pat kļūst par lojāliem klientiem, jo ir izvērsusies veiksmīga sadarbība, kas nebūt neplāno pārtrūkt.

Aizdevums bez ķīlas ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem Latvijā un to izmanto gan tie, kuri ir nonākuši īslaicīgās finansiālās problēmās un aizdevumu atmaksā vienā piegājienā, gan tie, kuriem finansu problēmu nokārtošanai ir nepieciešams lielāks ieguldījums un aizdevumu atmaksā pēc speciāli izveidota grafika.

Kur var saņemt šādu aizdevumu?

Latvijā ir reģistrēti vidēji 15 nebanku kredītdevēji un vairākas bankas, kas piedāvā saviem klientiem izkļūt no dažādām finansiālām likstām. Viss, kas atliek tiem, kuriem nepieciešams aizdevums, ir izvēlēties sev atbilstošāko aizdevēju, aizpildīt pieteikumu un gaidīt kredītkomisijas atbildi.

Latvijā ir kāda kredītiestāde, kas sevi dēvē par banku, bet tā nepilda gluži tās pašas funkcijas kā bankas, kuru pakalpojumus mēdzam izmantot ikdienā. BigBank ir dibināta Igaunijā un piedāvā savus pakalpojumus ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, tikai piedāvātie pakalpojumi mēdz atšķirties.

Kas kalpo par nodrošinājumu?

Ķīlas aizdevumi parasti tiek izsniegti lombardos vai arī izsniegti bankās pret auto vai nekustamā īpašuma ķīlu. Populāri ir arī dažādi citi aizdevēji, kas piedāvā ieķīlāt auto. Bet aizdevums bez ķīlas nozīmē to, ka par nodrošinājumu tiek izmantoti klienta ienākumi.

Visiem ir saprotams tas, ka nauda, kas ir saņemta kā aizdevums, ir jāatmaksā, tādēļ sekojot jau iepriekš izveidotam maksājumu grafikam, kurā ir iekļauta ne tikai aizdevuma summas, bet arī apmaksājamo procentu summa, ir iespējams aizdevumu atmaksāt ātri un bez liekiem sarežģījumiem, turklāt, ja ir iespēja to izdarīt pirms laika, tad netiks aprēķināti soda procenti vai veiktas kādas citas sankcijas.


Categories: Uncategorized