webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Aktuālā metraloģoskā ziņu prognoze visu diennakti – Focus.lv February 16, 2014

focus.lv laika zinasLai zinātu, kādi laikapstākļi gaidāmi nedēļās izskaņā, aplūko laika ziņas!

Tajā atradīsi aktuālo laika ziņu prognozi Rīgā un citās Latvijas novadu centros. Seko līdzi detalizētajai laika prognozei un saplāno brīvdienas, atvaļinājuma dienas attiecīgi prognozētajiem laikapstākļiem, tai skaitā vēja ātrumu un virzienu, nokrišņu daudzumu u.c.

Detalizētajā laika prognožu atvērumā varēsi atrast arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi orientēties, plānojot brīvdienas ārpus mājas un zinot, vai konkrētā diena būs saulaina vai galvenokārt apmākusies.

JAUNĀKAIS SPORTĀ

Par sportistu gūtajām uzvarām, zaudētajām gadalgotajām vietām un karjeru – viss svarīgākais sporta mīļiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Lasi interesantus rakstus par sportistu veikumu, karjeras virsotnēm un kritumiem, kā arī gatavošanos Olimpiskajām spēlēm. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga grandiozākās sporta sacīkstes, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši cīnās par godalgotām vietām un labākajiem rezultātiem. Sporta sadaļā atklāj, vai kāds sportists sacensību laikā ir sasniedzis jaunu personīgo vai globālo rekordu.

Esi enerģisks Latvijas labāko Olimpisko spēļu dalībnieku atbalstītājs un seko līdzi jaunumiem, lasot pēdējās ziņas un sekojot līdzi Soču Olimpiskajām spēlēm tiešsaistē.

VISS JAUNĀKAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Auto ziņās atradīsi jaunāko informāciju par auto nozari, kas būs noderīgas kā esošajiem, tā arī topošajiem autobraucējiem un visiem auto entuziastiem. Auto sadaļā atrodi aktuālo informāciju par plānotajām auto izstādēm, paredzētajiem grozījumiem ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automobiļu prezentācijām.

Par visādām dīvainībām auto jomā Latvijā un pasaulētās uzjautrinās un informēs.

Ienc ŠEIT, un lais jaunākās laika, sporta u.c aktualitātes!


Categories: Uncategorized