webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ārējie datu nesēji un datortehnika February 25, 2014

220.lv datortehnikaLai varētu izvēlēties atbilstošāko cieto disku jeb ārējo datu nesēju, kurš atbilstu tavām vēlmēm, nopērc to interneta veikalā. Datoru preču grupā ir iespējams iegādāties ne vien ietilpīgus ārējos datu nesējus, bet arī sadzīvē praktisku datoru preces un datortehniku. Pirms preces iegādāšanās rūpīgi izpēti tai pievienoto tehnisko aprakstu. Tur būs uzskaitīti ražotāja noteiktie iespējamās funkcijas un tehniskie lielumi ikvienai precei, kas ļaus izraudzīties tieši klientam praktisku preci.

Jebkuram, kuram ikdienas darbs saistīts ar aktīvu saziņu starp darbiniekiem un medijiem, projektu vadīšanu, programmēšanas darbiem u.c., nepieciešama kvalitatīva un brīvi pieejama datortehnika, kura spētu nodrošināt pastāvīgu informētību. Tādiem nodomiem ir domāti šā brīža aktuālākā TOP datoru prece – planšetdatori, kas ir kompakti, parocīgi pārnēsāšanai, tai skaitā iespējams gan Wi-Fi, gan mobilā interneta pieslēgums. Katru reizi pirms iekārtas, konkrēti planšetdatora, pirkšanas, izlasi tehniskos parametrus, jo īpaši šiem:

  • planšetdatora baterijas darbības laiks bez tiešas strāvas padeves;
  • iebūvētās atmiņas ietilpība un tās paplašināšanas opcijas;
  • displeja lielums un izšķirtspēja;
  • planšetdatora procesora tips un citi.

Tiem, kuriem darba specifika nosaka lietot datoru, piemērots būs portatīvais dators no Dell, Acer, Toshiba u.c. Protams, ka pirms pirkšanas būtu ieteicams vērīgi izpētīt preces tehnisko specifikāciju un novērtēt, vai ierīce būs atbilstoša tavām lietošanas prasībām. Interneta veikalā vari ērti vienas kategorijas preces salīdzināt. Tas tev padarīs vieglāku preces izvēli un dos nojausmu par šķietami vienādu portatīvo datoru modeļu tehnisko specifikāciju. Iepirkšanās interneta veikalā garantē vairākus ieguvumus un privilēģijas. Finanšu ietaupījums uz speciālajiem piedāvājumiem, laika ekonomēšana, staigājot pa vairākiem veikaliem, kā arī nesteidzīgi pavadītas brīvdienas un brīvais laiks.

Datortehnkas piedāvājumus skatieties šeit – http://220.lv/lv/datortehnika

 


Categories: Datorthenika