webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Asus datori un to klāsts December 22, 2013

sausshop.lv datori un to klāstsCilvēki ir dažādi un tādas ir arī tehnoloģijas, lai spētu apmierināt pat pašu izvēlīgāko klientu. Asus vienmēr cenšas sabalansēt modernus risinājumus ar cenu, tādējādi ļaujot iegādāties vēlamo datoru plašākam iedzīvotāju skaitam.

Asus datori un to klāsts ir izteikti plašs, jo kompānija cenšas pēc iespējas vairāk pielāgoties dažādām cilvēku vajadzībām un finansiālajām iespējām. Šādā veidā ir iespējams veiksmīgi konkurēt ar citiem datoru ražotājiem. Veiksmīgo darbību pierāda 2012. gada apkopotie dati, kur Asus ieņem 5 vietu attiecībā pret pārdošanas lielumu aiz tādiem ražotājiem kāHP, Lenovo, Dellun Acer. Kompānijai ir plašs klāsts ar monitoriem, portatīvajiem datoriem, tīmekļa klēpjdatoriem, mobilajiem telefoniem, dažādu multimediju produkciju, serveriem, planšetdatoriem, grafiskās kartēm, mātesplatēm u.c. ar datortehniku saistītas lietas, kas spēj veiksmīgi darboties līdzi mainīgajam tehnoloģiju laikmetam..

Kā vienu no Asus lielākajiemsasniegumiem var minēt 2010. gadā izlaistoAsus U36, kas ir tikai 19 mm biezs un uz konkrēto brīdi bija plānākais klēpjdators Dažādās inovācijas novērtē ne tikai klienti, bet arī starptautiskas institūcijas. Kompānija ir saņēmusi dažādus apbalvojumus. Kā viens no tiem ir 2007. gada tīmekļa klēpjdators, kas tika atzīts par gada produktu Āzijā.

asusshop.lv

Asus datori ir aprīkoti ar modernākajiem risinājumiem. Kā viens no piemēriem ir N sērijas klēpjdators, kurā ir iebūvēts IntelCore i7 procesors. Tas uz doto brīdi ir pats jaudīgākais, ko piedāvāIntel. Šāds risinājums sevišķi priecēs datorspēļu interesentus, medijus, kuriem jāveic profesionāli multimediju darbi, kā arī dažādu citu specifisku uzdevumu veikšanai pēc iespēja ātrāk un vienlaicīgi. Īpaši spēļu cienītājiem Asus piedāvā CG sērijas datorus, kas ir sākti izlaist kopš 2011. gada. Intelsavos procesoros piedāvā dažādas variācijas, kā piemēram, 2,8/3,8 GHz, citi 3,4/3,8 GHz, 3,5/3,9 GHz. Savukārt viens no jaunākajiem 2013. gada sasniegumiem irAndroid klēpjdators ar pilnu datora funkcionalitāti un pievienojamu klaviatūru. Šādā veidā ir iespējams to pārvērst par praktisku Windows 8 iekārtu. Tas šobrīd ir unikāls hibrīddators Asus TransformerBook Trio. Pieejami ir arī īpaši pirkti sevišķi plāni datori, kas ir lieliski piemēroti tiem, kuri daudz ceļo, piemēram, Asus K56CB Tas ir sevišķi izturīgas konstrukcijas (pilna alumīnija pārklājums) un plāns ar ergonomisku klaviatūru.

Asus datori un to klāsts tiek nemitīgi papildināts un uzlabots. Katrs cilvēks var atrast sev piemērotāko ar dažādām finansēm.

Ienāc Asusshop.lv un izvēlies sev piemērotāko datoru, kas ir Asus īpašajā piedāvājumā.


Categories: Datorthenika