webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Asus monitori spēlēm. July 14, 2014

asus monitori - asusshop.lvDatorspēļu fani, atklāti sakot, ir vieni no lielākajiem datortehnikas pircējiem un lielākie datortehniku ražotāju klientu lokiem. Jebkurš geimeris, jeb datorspēļu fans ir ļoti labi informēts par visu jaunāko nozarē, kas i viens no lielākajiem pamudinājumiem tehnoloģiju ražotājiem, lai virzītu tirgū jaunas preces, kas piedāvās jaunus risinājumus datorspēļu spēlēšanā – gan grafikā, gan kvalitātē, gan tamlīdzīgos kritērijos. Asus pavisam nesen ir laidis pārdošanā monitoru, kas ir pilnveidots līdz pēdējam sīkumam, lai spēļu pieredzi padarītu neaizmirstamu un pēc iespējas kvalitatīvu.

Monitors VG248QE.

Šis ir viens no trim spēļu monitoriem, kas ir īpaši pielāgots tam, lai spēļu cienītājs varētu gūt vislabāko pieredzi. Tam ir 24 collu platums un tā redzamības leņķis ir 170/160 grādi. Tam ir vienas milisekundes reakcijas laiks, kas ir ļoti būtisks rādītājs, lai spēle noritētu plūstoši un nezustu reakcijas laiks. Tas piedāvā arī 3D attēlošanu, taču tam papildus būs nepieciešama nVIDIA 3D Vision komplekts. Tas uztver digitālos signālus, kas nozīmē, ka to ērti var izmantot kā TV. Neviens no spēļu monitoriem nepiedāvā skārienjutīgo ekrānu. Šī monitora svars ir 5.5 kilogrami.

Monitors VG278H.

Šie 27 collu Asus monitori (  http://www.asusshop.lv/asus-monitori/ ) ir ideāli piemērots tiem, kuriem patīk spēļu kvalitāti izbaudīt mazliet platākā leņķī kā 24 collu monitora ekrānā. Arī šī monitora skata leņķis ir 170/160 grādi un tā reakcijas laiks ir 2 milisekundes, kas ir pat vairāk kā ideāli šāda izmēra monitoriem. Šie monitori spēj uztver gan analogo, gan digitālo signālu. Šī datora svars ir 8 kilogrami.

Monitors VG278HE.

Arī šis modelis pieejams 27 collu izmērā un tas spēj izšķirt 16.7 miljonus krāsu. Šis modelis atbalsta 3D grafiskās un iespējas un papildus nav nepieciešams iegādāties speciālu pārveidotāju vai aksesuārus. Visi monitori ir aprīkoti ar HDMI pieslēgvietām, kas palīdzēs ērti parādīt ekrānā notiekošo uz TV vai citā datorā. Visu modeļu spēļu monitori piedāvā arī automātisko regulēšanas funkciju, kas nozīmē, ka monitora dati tiks speciāli pielāgoti tam, kas tiek attēlots.


Categories: Datorthenika