webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Asus planšetdatoru norēķinu veidi November 13, 2013

asusshop.lv planšetdatorsNe vienmēr ir iespējams veikt norēķinus pašā ērtākajā veidā, jo katram var būt savi apstākļi, kāpēc viņš vēlas maksāt tieši tā. Tāpēc ir pieejami arī dažādi norēķinu veikšanas veidi, kas ļaus katram ērti izvēlēties sev piemērotāko un tīkamāko. To var izvēlēties pie pasūtījuma veikšanas kā vienu no jautājumiem. Ja tiks izvēlēts maksājumu veikt ar internetbankas palīdzību, tad uzreiz topošais planšetdatora īpašnieks tiks pārvietots uz viņa internetbanku, lai veiktu pārskaitījumu, kuru uzņēmums saņems tuvākajā laikā, apstrādās un fiksēs sistēmā, līdz ar to nebūs nepieciešams papildus norēķināties skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.

Protams, nav izslēgta iespēja norēķināties skaidrā naudā preces piegādes laikā, kas parasti notiek ar SIA ‘‘DPD kurjerpasta’’ palīdzību. Tas ir iespējams vien tad, ja kopējā pasūtījuma vērtība nepārsniedz 1000 LVL, tāpēc ja tiek iegādāti vairāki planšetdatori, ir izdevīgi uzmest aci, cik ir pasūtījuma kopējā atmaksas vērtība, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi. Ērtākais veids stabili ir un paliek norēķinoties ar ‘‘bank-link’’ pakalpojuma palīdzību. Tas pašlaik ir pieejams vien ‘‘AS SEB Banka’’, ‘‘AS Swedbank” banku klienti, jo tās ir bankas, kurām ir vislielākais klientu skaits Latvijā un ar tām ir noslēgta sadarbība. Šādas norēķinu izvēles gadījumā būs iespējams pēdējās iepirkšanās solī www.asusshop.lv pirkšanas solī ‘‘Apstiprinājums’’ ieraudzīt norādījumu uz norādīto bankas interneta banku, kur veikt rēķina apmaksu. Tad atliks tikai tajā pievienoties, ievadot savus privātos datus un apstiprināt jau izveidoto maksājumu bankas interneta bankā. Šādā veidā nauda uzņēmuma kontā nonāk uzreiz pēc veiktās operācijas, ja vien tikai nerodas kādi neparedzēti faktori, kas aizkavē pārskaitījuma saņemšanu. Vispirms pirms pasūtījuma tiek saņemts arī pasūtījuma apstiprināšanas e-pasts, kurā ir norādīta summa, bankas konts un pārējā informācija, kas nepieciešama maksājuma veikšanai. Šādā veidā nauda nonāk uzņēmuma kontā vidēji 1 dienas laikā. Dažādu faktoru dēļ kā iekšējo procesu, valsts, kurā atrodas u.c. dēļ.

Norēķināties ērti var arī ar PayPal atmaksas sistēmu, kas ir populārākā interneta maksājumu sistēma visā pasaulē un to izmantot ir pilnībā droši. Šādu norēķināšanās veidu ir viegli izvēlēties pēdējā veikala www.asusshop.lv pirkšanas solī ‘‘Apstiprinājums’’, kur tiks sniegta norāde uz Paypal maksāšanas sistēmu. Pēc tam būs tikai nepieciešams tai pieslēgties un apstiprināt jau elektroniski izveidotu maksājuma veidlapu. Pēc šīs operācijas nauda no konta uzreiz nonāk klienta kontā, ja vien rodas neparedzēti, no uzņēmuma neatkarīgi fakti. Izvēloties šo atmaksas veidu ir svarīgi atcerēties, ka preces tiks nosūtītas tikai PayPal ordera īpašniekiem un tikai uz tur norādīto adresi. Paypal izmantotā lata/eiro maiņas kursa dēļ var mainīties preces summa, līdz ar tas ir jāpārbauda iepriekš.

Iespējama ir arī pirkšana līzingā jeb uz nomaksu. Šādā veidā pēdējā groza pirkuma apstiprināšanas solī tiek prasīts aizpildīt līzinga datu veidlapu. Tajā ir jāievada prasītie dati un pēc tam uzņēmums pēc iespējas ātrāk sazināsies ar pircēju sniedzot tālākās instrukcijas par iespējām preci iegādāties uz nomaksu. Minimālajai finansējamajai vērtībai ir jābūt 49 LVL un maksimālajai līdz 3000 LVL. Termiņš ir iespējams 3-36 mēnešu robežās ja klients ir sasniedzis pilngadību un nav vecāks par 80 gadiem.asusshop.lv

Asus planšetdatoru norēķinu veidi ir samērā vienkārši kā tam arī būtu jābūt tehnoloģiju laikmetā. Jāatceras tikai, ka ja maksājums netiek saņemts 3 dienu laikā, uzņēmumam ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu.

Ja esi nolēmis apskatīties planšetdatoru vai portatīvo datoru piedāvājumu, ienāc Asusshop.lv!

 


Categories: Datorthenika