webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Auto līzings no Mogo.lv. November 5, 2014

mogo.lv kredīta veidi, auto līzingsKad mans vecais auto sāk niķoties un biežāk stāvēja uz vietas, nekā kustējās uz priekšu, sāku apsvērt iespēju  jaunas automašīnas iegādi, taču, piekritīsiet, ka šādas naudas summas daudziem zeķē nestāv uzkrātas vai zem gultas nemētājas. Pētot iespējas, kā tikt pie jauna spēkrata, atradu pie diezgan izdevīgu risinājumu – auto līzingu. Daudzi teiks, ka šāda veida kredītsaistības ir kā cilpa kaklā uz vairākiem gadiem, bet vēlos atspēkot šos apgalvojumus ar to, ka veco auto varu droši pārdot un šo summu novirzīt līzinga daļējai atmaksai, kas ikmēneša maksājuma summu padara vēl draudzīgāku. Turklāt, līzingu ir iespējams atmaksāt arī ātrāk un par to netiek piemērotas nekādas soda maksas un soda procenti.

Izdevīgums.

Ja šie argumenti nespēs atspēkot negatīvās domas un atsauksmes par līzingu kā tādu, tad varu piedāvāt vēl pāris citus. Mogo auto līzings ir ērti noformējams vienas stundas laikā. Auto līzingam var pieteikties dažādos veidos – Mogo.lv mājas lapā, zvanot vai arī kādā no Mogo filiālēm Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī vai Talsos. Auto līzinga pieteikums tiek izskatīts pusstundas laikā un Mogo darbinieki pēc tam sniegs detalizētu atbildi par savu lēmumu. Pozitīvas atbildes gadījumā, līgumu ir iespējams parakstīt elektroniski vai arī kādā no filiālēm visā Latvijā. Pēc tam atliek iemaksāt 10% no automašīnas vērtības un auto pārdevējs pārreģistrē automašīnas turētāju, savukārt, Mogo pārdevējam pārskaita atlikušo summu par automašīnu. Pēc tam varu sēsties pie jaunā auto stūres un braukt!

Kādas ir izmaksas?

Izvēloties sadarbību ar Mogo, būs jārēķinās arī ar nelielām izmaksām. Lai arī pieteikuma izskatīšana ir par velti, līguma noformēšanai ir piemērota samaksa 1.5% apmērā + PVN, taču ne mazāk kā 60 eiro un 50 centi. Ir iespējams pagarināt līzinga atmaksas termiņu, bet, tas ir atkarīgs no aizdevuma summas, termiņa un veikto maksājumu skaita. Tā pat būs jāšķiras arī no, aptuveni, 30 eiro, kas jāmaksā CSDD automašīnu pārreģistrējot uz Mogo vārda un noformējot sevi kā tās turētāju.


Categories: Uncategorized