webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Auto līzings October 1, 2014

sixt auto noma - auto līzingsLai arī ekonomiskais stāvoklis visā pasaulē tiek dēvēts par stabilu un tiek apgalvots, ka ekonomiskās krīzes sekas ir gandrīz pagājušas, lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju ir diezgan grūti iekrāt līdzekļus neparedzētiem tēriņiem vai lielākiem pirkumiem. Šī iemesla dēļ, ļoti labi veicas dažādiem aizdevējiem, lombardiem un arī līzingu piedāvātājiem. Viena no populārākajām lietām, ko mēdz iegādāties līzingā ir automašīna. Otrā vietā varētu ierakstīt sadzīves tehniku. Līzingu piedāvātāji Latvijā ir daudz – gan bankas, gan citas kredītiestādes. Sixt ir līzinga piedāvātājs, kas nodarbojas ne tikai ar automašīnu pārdošanu, bet arī nomu, tehnisko servisu un daudz ko citu, kas saistīts ar klientu apkalpošanu saistībā ar automašīnām.

Sixt.lv auto līzings.

Nav daudz tādu auto nomas uzņēmumu, kas piedāvātu iegādāties automašīnas līzingā. Ja šis auto līzings atbild Jūsu vēlmēm un  vajadzībām, tad papildus saņemsiet arī pilnu servisu sākot ar riepu maiņu un beidzot ar apdrošināšanu un 24 stundu tehnisko apkopi uz ceļa. Šis auto līzings darbojas nedaudz savādāk – līzings tiek dēvēts par ilgtermiņa auto nomu un līgums tiek slēgts uz 36 mēnešiem un lielākajai daļai automašīnu ir noteikums, lai nomas laikā nobraukums nebūtu lielāks par 90 000 kilometru. Nomas maksa ir nemainīga visu līzinga darbošanās laiku, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka pēkšņi varētu pacelt ikmēneša maksājuma apmēru. Šis līzings ir pieejams uzņēmumiem ar mazu, vidēju vai lielu autoparku.

Par uzņēmumu.

Sixt ir uzņēmums ar ļoti senu vēsturi – tas savus pakalpojumus sāka sniegt 1912. gadā Minhenē. Sixt ir viens no vadošajiem auto nomas pakalpojuma sniedzējiem Eiropā un šis sava veida tituls, tiek sargāts un lolots, lai piesaistītu jaunus klientus un nodrošinātu ilgtspējīgu uzņēmuma darbību. Uzņēmums ir saņēmis arī dažādas atzinības, kas norāda uz uzņēmuma uzticamību un labajiem nodomiem. Pašlaik Sixt piedāvā nomai automašīnas, kas nav vecākas par diviem gadiem. Uzņēmuma biroji atrodas visās lielākajās Baltijas valstu pilsētās, kas ir ļoti pozitīvi, jo nomājot auto un izbraucot no valsts, ir iespēja saņemt kvalitatīvus tās pašas firmas pakalpojumus.


Categories: Uncategorized