webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Auto noma Latvijā October 21, 2014

ecorent.lv lēta auto noma latvijāAutomašīnas īre ir ērts risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu auto, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Norādes par tuvāko auto īri vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkaimēs. Attīstoties tehnoloģijām, auto nomu ir iespējams nokārtot arī internetā aizpildot vienkāršuanketu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja ja tas būs nepieciešams.. Par samaksu vienojas automašīnu parkā uz vietas un turpmākie līguma noteikumi tiek atrunāti ar iznomātāju auto placī.. Klātienē tiek parakstīts arī īres līgums un klients var sākt savu braucienu. Tie, kuri ceļo izmantojot savu vai īres auto, noteikti zina to, cik tas ir ērti un izdevīgi. Ierodoties svešā pilsētā vai valstī, vienmēr apsekojiet lidostu, ostu un staciju apkārtni, lai atrastu auto iznomātāju piedāvājumus.. spēkratu nomu var pieteikt arī tiešsaistē, turklāt pieteikt arī dažādus papildus piedāvājumus.. Ierodoties autoparkā pēc nomas auto, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma nosacījumi.. Īres līgumus paraksta klātienē. Pēc visu dokumentu nokārtošanas, klients var doties ceļā, taču nevajag aizmirst auto laikus nogādāt atpakaļ.

Kam paredzēta automašīnu īre?

Mašīnu nomu izmanto daudzi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas ērti pavadīt savas brīvdienas vai darba braucienu.. Mašīnu īre ir ērta arī vietējiem ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt dzimtās zemes burvību un baudīt atvaļinājumu bez steigas un liekiem cilvēku pūļiem un spiešanās sabiedriskajā transportā.. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet vietējā mērogā, automašīnu īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Ja ceļojat kuplā ģimenes vai draugu lokā, ir iespēja iznomāt arī busus un minivenus.. Visas automašīnas, kas tiek piedāvātas īrei, ir izgājušas TA un, protams, ir apdrošinātas.

Ar kādu summu jārēķinās?

Katrs mašīnu izīrētājs piedāvā savas cenas, taču pārsvarā cenas par vienu nomas dienu vienas un tās pašas. Līdzīgai automašīnas markai un modelim tās atšķiras tikai par pāris eiro.. Ilgtermiņa auto nomai vienmēr būs pielāgotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu auto sēdeklīši palīdzēs ceļā justies droši atvasēm, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Parasti vienas un tās pašas markas un modeļa auto pie atšķirīgiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Ilgtermiņa automašīnu noma ir pieejama ar dažādām atlaidēm. Lai atvieglotu ceļu, iespējams iznomāt dažādas palīgierīces un aksesuārus. Parasti nomai tiek piedāvāti dažāda izmēra bērnu mašīnu sēdeklīši, jumta bagāžnieki un GPS.


Categories: Uncategorized