webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Auto noma. July 3, 2014

euto noma īreMašīnu iznomāšana ir izdevīgs risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu auto, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Iebraucot kādā svešā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkaimēs vienmēr būs norāde uz tuvākajām automašīnu nomas vietām un auto parkiem.. Ja plānojat maršrutu tiešsaistē, tad iesakām tur pat aizpildīt arī automašīnas īres pieteikumu, tikai nepieciešams atrast atbilstošu iznomātāju. Par nomas maksu vienojas uz vietas, kā arī dažādi citi noteikumi un neskaidrības tiek izrunātas autoparkā uz vietas. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts īres līgums un klients dodas prom ar izvēlēto auto.. Tālākais brauciens ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ iznomātājam.

Kam paredzēta auto noma?

Mašīnu nomu prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Automašīnu noma. Ja vietējā mērogā nav vēlme ceļot ar sabiedrisko transportu, tad automašīnu noma būs lielisks risinājums. Tiem, kuriem patīk pārvietoties lielās grupās, ir iespēja iznomāt mikroautobusus un minivenus. Visas nomas automašīnas ir izgājušas tehnisko apskati, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Ar kādu summu jārēķinās?

Auto iznomātāji ir daudz un atšķirīgs ir arī piedāvājums, taču vairums vienam un tam pašam automašīnas modelim piedāvā cenu, kas atšķiras, varbūt, pa dažiem eiro. Ilgtermiņa auto īrei vienmēr būs pielāgotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu auto sēdekļi palīdzēs ceļā justies droši atvasēm, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Parasti vienas un tās pašas markas un modeļa automašīnas pie dažādiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Ilgtermiņa auto noma ir pieejama ar dažādām atlaidēm. Lai atvieglotu ceļu, iespējams iznomāt dažādas palīgierīces un aksesuārus. GPS, bērnu sēdeklīši, jumta bagāžnieki ir tikai daži no papildinājumiem, kas atrodami auto izīrētāja piedāvājumā – http://ecorent.lv/.


Categories: Auto