webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Bērnu ratiņi – Stilīgi, kvalitatīvi un ērti interneta veikalā 220.lv January 28, 2016

sieviete ar bērnu ratiņiem

Bērniņa ienākšana ģimenē ir liels un priecīgs notikums jaunajiem vecākiem. Gluži saprotami, ka viss nepieciešamais bērna dzīves iesākumam, tiek sagādāts jau krietnu laiciņu iepriekš, lai mazais tiktu pienācīgi sagaidīts lielajā pasaulē. Labi apzināmies, ka mazajam nepieciešamas būs ne tikai drēbītes un gultiņa, bet arī ratiņi, kas kalpos pirmos dzīves gadus. Bērnu rati ir pieejami ļoti plašā klāstā, tādēļ nereti jaunie vecāki var apjukt un izvēlē, saprotot, ka nav nemaz tik vienkārši izvēlēties mazajam pašam savu braucamo.

Vispopulārākie vecāku vidū ir universālie rati, kurus varam izmantot gan ziemā, gan vasarā. Ar šāda tipa ratiem izdosies ietaupīt gan vietu mājoklī, gan būs izdevīgāk maziņam, jo ratu funkcijas ir plašas. Pērkot universālos ratus nebūs jāiegādājas papildus preces, kas citādi būtu nepieciešamas – auto sēdeklītis, pastaigu rati, kad bērns jau sāks sēdēt un tā tālāk. Universālos ratus var viegli pārveidot, tos būs daudz ērtāk un vieglāk ievietot mašīnā pārvadāšanai. Tāpat, ja ratiem kas atgadās, detaļas ir daudz vienkāršāk aizvietot un ratus saremontēt – tas nozīmē, nebūs uzreiz jāmeklē jauni. Izvēloties atbilstošu modeli būs iespējams arī vieglāk nomainīt ratu kulbiņu – bērns no pirmās kulbiņas izaugs ātri, bet jauni rati noteikti jāpērk nebūs – varēsim vien iegādāties jaunu kulbiņu.

Pērkot sporta ratus, izvēlamies tos pavasarim un vasarai, kad laiks ir daudz siltāks un bērnam būs daudz patīkamāk brīvākos ratos. Sporta rati lielākoties paredzēti bērniem, kas jau iemācījušies sēdēt, tādēļ paši pirmie rati mazajam noteikti nebūs sporta. Toties šādi rati ir daudz vieglāki – sverot pat nepilnus sešus kilogramus. Gada siltajā laikā sporta rati būs piemērotāki gan vecākiem, gan bērnam, jo mazais redzēs daudz vairāk – varēs vērot visu, kas notiek apkārt. Tāpēc arī pārveidojamie rati – tā saucamie divi vienā vai trīs vienā – jaunajiem vecākiem var būt pat īpaši izdevīgi – tos, bērnam augot un sezonām mainoties, iespējams pārveidot no kulbas par sēžamajiem ratiem vai auto sēdeklīti – izdevīgi un ērti.

Izvēloties kādu no dažādajiem ratu modeļiem un ražotāju piedāvājumiem, palūkojamies arī uz piedāvājuma atšķirībām – katrs ratu tips un modelis piedāvās kaut ko atšķirīgu. Visbiežāk soma, lietus aizsargplēve un dažādi citi sīkumi jau iekļauti ratu komplektācijā, bet, ja vēlamies papildināt ratu iespējas, varam iegādāties arī piestiprināmu saules vai lietus sargu, papildus somas un citus aksesuārus, kas padarīs ratus vēl ērtākus un funkcionālākus.

Bieži vien visizdevīgāk ir sākt meklējumus tieši interneta veikalos, jo cenu ziņā šeit var būt daudz izdevīgāk atrast lieliskus pirmos bērnu ratiņus. 220.lv piedāvā ļoti plašu un kvalitatīvu bērnu ratiņu klāstu par izdevīgām un tīkamām cenām. Te atradīsim gan pastaigu, universālos vai sporta ratus, dažādus ratiņu aksesuārus.


Categories: Uncategorized