webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Bites bezvadu interneta piedāvājums October 7, 2015

 bite logoBezvadu internets paliek ar vien populārāks, jo dod iespēju to izmantot jebkurā vietā. Internets ir kļuvis par nozīmīgu un nu jau neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu un ir tikai normāli, ja internets pielāgojas mums, nevis mums ir, jāpielāgojas internetam. Ir tik daudz un dažādi piedāvājumi, un izvēles iespējas ir pietiekoši lielas, lai atrastu tieši to bezvadu internetu, kurš ir nepieciešams.

            Bite piedāvā dažādus bezvadu interneta veidus: internetu mājai, internetu datoram, internetu planšetei u.c. Ir iespēja izvēlēties nepieciešamo un lietot tādu interneta veidu, kurš vislabāk atbilst mūsu vajadzībām un dzīves stilam. Bites bezvadu internetu ir iespējams izmēģināt 14 dienas bez maksas. Šīs 14 dienas būs iespējams pārliecināties par interneta kvalitāti un piemērotību. Pēc 14 bezmaksas bezvadu interneta izmēģinājumu dienām automātiski apstiprināsies līgums un varēs bez raizēm lietot Bites bezvadu internetu tālāk. Bite piedāvā komplektā rūteri un visu nepieciešamo, lai varētu klients saņemt kvalitatīvu pakalpojumu. Kā arī, lai pārliecinātos par Bites tīklā pārklājumu ir iespējams iepazīties Bites mājas lapā ar „Bites pārklājuma karti”. Šajā pārklājuma kartē ir iespējams apskatīt kādu ātruma internetu nodrošina dažādās Latvijas vietās.

wifi

            Bites Bezvadu internetu var pielāgot arī pēc nepieciešamā tarifa, kas ir sākot ar 5 GB līdz pat neierobežotam GB apjomam. Lai saprastu, kurš bezvadu interneta tarifs būs piemērotākais, ir jāapzina kādiem mērķiem internetu lietos, cik daudz cilvēki to lietos utt. Izmaksas katram tarifam ir atšķirīgas un, lai optimizētu savus izdevumus, noteikti būtu jāzina, kāds internets būs piemērotākais. Bite ir draudzīga kompānija un saviem esošajiem klientiem vēlas piedāvāt bezvadu internetu par izdevīgāku cenu. Saviem esošajiem klientiem Bite piedāvā 20 % atlaidi bezvadu interneta cenai.

            Bezvadu internets noteikti būs nepieciešams tiem, kuriem patīk būt kustībā. Tas ļaus brīvi kustēties un aizmirst par vadiem, kuri bieži vien traucē un liek atrasties vienā noteiktā vietā, lai gan nepieciešams, jau būt ceļā. Ja ir neskaidrības par bezvadu interneta veidiem, tā iegādi, lietošanu un citiem neskaidriem jautājumiem, var sazināties ar bites zinošajiem klientu operatoriem un saņemt nepieciešamo konsultāciju. Kā arī viss kas ir nepieciešams, lai pieteiktos Bites bezvadu internetam online, ir Bites mājas lapā pieejamā pieteikuma aizpildīšana un nosūtīšana.

            Jau tā tik steidzīgā ikdienā ir iespējams tik vienkārši un ērti iegūt Bites bezvadu internetu un sākt to lietos jau dažu dienu laikā. Visa nepieciešamā informācija par Bites bezvadu interneta veidiem un tarifiem ir pieejama Bite.lv mājas lapā. Ieskaties un varbūt atradīsi tieši to, ko esi jau sen meklējis.


Categories: Tehnika Uncategorized