webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Compensa OCTA. November 25, 2015

compensa logotips

Saskaņā ar Eiropas Savienības noteikumiem, OCTA polisei ir jābūt ikviena mehāniskajam līdzeklim, kas ir reģistrēts CSDD vai valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā un ir ceļu satiksmes dalībnieks. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez OCTA polises tiek piespriests naudas sods, kā arī piešķirti soda punkti. OCTA polisei ir jābūt ikvienam, tieši tāpēc, ja esi nolēmis to iegādāties, apsver iespēju to iegādāties apdrošināšanas kompānijā Compensa. To paveikt varēsi dažu minūšu laikā, jo iegādāties OCTA polisi vari ar interneta starpniecību, kas nozīmē, ka to varēsi iegūt savā īpašumā neatkarīgi no vietas un laika.

Izvēlies termiņu

OCTA polisi vari iegādāties ar apdrošināšanas termiņu 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem. OCTA polisi, kas iegādāta Latvijā, iespējams izmantot arī ārpus Latvijas. Tā darbojas Eiropas ekonomikas zonā un Šveicē. OCTA polise darbojas saskaņā ar OCTA likumu, kurā ir skaidri norādīti visi autovadītāja pienākumi, tiesības, kā arī kārtība, kādā tiek atlīdzināti nodarītie zaudējumi.

OCTA polise sedz zaudējumus

OCTA likums paredz to, ka OCTA polise sedz zaudējumus, kas nodarīti trešāš personas mantai, kā arī personai nodarītos zaudējumus. Tiek atlīdzināti izdevumi par transportlīdzekļa bojājumiem, kā arī par transportlīdzekļa pilnīgu zudumu, tāpat tiek segti arī izdevumi par transportlīdzekļa evakuāciju no negadījuma vietas, kā arī par ceļu, būvju, ēku bojājumiem, ja to īpašnieks ir pieprasījis atlīdzību. Līdztekus tam visam, tiek segti arī izdevumi par kaitējumu dabai, ja tādi ir radušies.

Savukārt, ja cietis ir ne tikai transportlīdzeklis, bet arī nodarīti zaudējumi personai, OCTA polise sedz ārstēšanās izdevumus. Tie tiek atlīdzināti gadījumos, ja nepieciešama cietušās personas nogādāšāna, uzturēšanās, ārstēšana un rehabilitācijas medicīnas iestādē, kā arī tiek atlīdzināti zaudējumi par cietušā kopšanu, ārstniecības līdzekļu iegādi, par ārstēšanos mājas apstākļos, kā arī protezēšānu un tehnisko palīglīdzekļu iegādi.

Neskaitot zaudējumus, kas saistīti ar transportlīdzekli, kā arī ar cietušo veselību, OCTA polise kompensē arī darbspējas zudumu, atlīdzinot darbnespējas dēļ radušos nesaņemtos ienākumu. Radiniekiem tiek atlīdzināti arī izdevumi, kas saistīti ar apbedīšanu, kā arī zaudējumi morālā kaitējuma situācijās, kas ir saistības ar cietušā fizisku traumu, sakropļojumu, apgādnieka vai arī apgādājamā nāvi, vai invaliditāti.

Apdrošināšanas kompānija Compensa Tev piedāvā iegādāties OCTA polisi dažu minūšu laikā. Tev nepieciešams ievadīt transportlīdzekļa datus un OCTA kalkulators dažu sekunžu laikā aprēķinās cenas piedāvājumu tieši Tev. Arī tad, ja Tavai OCTA polisei šobrīd vēl nav beidzies izmantošanas termiņš, Tu vari pieteikties atgādinājumam. To vari izdarīt, ja polise Tavam transportlīdzeklim nav nepieciešama tuvāko dienu laikā. Tā ir iespēja neaizmirst, ka nepieciešams pagarināt OCTA polisi. Compensa piedāvā iegādāties OCTA polisi Tavam transportlīdzeklim ērti, ātri un droši. Neatliec to uz vēlāku!


Categories: Finanses Uncategorized