webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Datortehnikas interneta veikals. April 25, 2014

datoru interneta veiakals asusshop.lvKad nolemts iegādāties jaunu datortehniku, vispirms jāveic izpēte, lai noskaidrotu to, pēc kādiem kritērijiem vēlamies iegādāties jauno ierīci, un tad seko svarīgākais – cenu noskaidrošana. Ņemot vērā to, ka dators un tā aksesuāri un palīgiekārtas tiek pirktas kā ilgtermiņa preces, to cena nav no mazajām. Citi savu jauno datoru izvēlas pēc ražotāja, citi pēc iespējamām funkcijām, citi pēc operētājsistēmas. Taču viens no populārākajiem datoru izvēles kritērijiem ir cena, jo pāris simti eiro nav maza nauda, kas katram stāv atvilktnē. Daudziem datora cena ir vienas mēnešalgas apmērā, tādēļ sev atbilstošākā ierīce ir jāizvēlas īpaši rūpīgi.

Ko uzzināsim datoru veikalos?

Datortehnikas interneta veikals ir maza tehnoloģiska pasaule, kurā atradīsim visu no A – Z saistībā ar datortehniku, aksesuāriem un pakalpojumiem. Datoru veikalos strādā zinoši un izpalīdzīgi klientu konsultanti, kas palīdzēs ne tikai iegādāties Jums piemērotāko datoru, bet arī palīdzēs ar tās uzstādīšanu, papildus pakalpojumu piedāvāšanu kā arī vienmēr būs gatavi palīdzēt arī pēc ierīces garantijas beigām, ja tas būs nepieciešams. Datoru veikals, kurā iegādājāties konkrēto preci, parasti arī ir garantijas remonta veicējs, taču tas nenozīmē, ka veikala darbinieki atteiks palīdzību tad, ja ierīces garantijas laiks būs beidzies. Vienīgā atšķirība tikai būs tā, ka pa ierīces remontu būs jāmaksā. Garantijas servisa termiņš parasti ir 2 – 3 gadi.

Apskaties izdevīgāko ASUS datortehnikas piedāvājumu – 

http://www.asusshop.lv/ipasie-piedavajumi-no-asus/

Piedāvājums.

Ņemot vērā datoru veikalu specifiku, lai apmierinātu visas klientu grupas, nepieciešams plašs datortehnikas klāsts no kā izvēlēties sev vajadīgo. Piedāvājumā atradīsiet gan portatīvos datorus un to aksesuārus, printerus un kārtridžus, stacionāros datorus, zibatmiņas, atmiņas kartes, monitorus, web kameras,  procesorus, dažādus kabeļus, piemēram USB, datoru lādētājus un tamlīdzīgas preces. Parasti šādos veikalos iespējami arī printēšanas un kopēšanas pakalpojumi. Ja esat savu datoru iegādājies citā veikalā un tai ir nepieciešama tehniska palīdzība, noteikti tā netiks liegta, taču šādos gadījumos jārēķinās ar samaksu. Lai izvairītos no situācijām, ka nepietiek naudas, lai norēķinātos par  pakalpojumu, servisa darbinieks vienmēr nosauks aptuveno summu ar kuru rēķināties.

par Asus produktiem vairāk informācijas uzzināsi http://www.asus.com


Categories: Datorthenika