webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

DAUDZVEIDĪGS ELEKTRONIKAS TEHNIKAS SORTIMENTS – PLANŠETDATORI, TELEVIZORI U.C. IEKĀRTAS February 21, 2014

led tv 1a.lv interneta veikalaIedomājoties par savu ikdienu, to samērā sarežģīti iztēloties bez dažām elektronikas iekārtām. Esot mājās, mācoties un strādājot, ik brīdi klāt ir vai nu portatīvais dators, mobilais telefons vai ērti lietojamais planšetdators. Ja esi izlēmis pirkt kādu no vajadzīgajām iekārtām, ieskaties interneta veikala piedāvājumos, kur varēsi atrast elektroniku ikdienas lietošanai un darbam. Ieskatoties elektronikas preču sadaļā, izlasi izvēlētās preces specifikāciju:

*Pirms pasūti portatīvo datoru pievērs uzmanību šādiem parametriem:

-vai tas ir ar programmatūru. .

– portatīvā datora svars un lielums. Ja tas bieži ir jāpārvadā no mājām uz darbu, tikšanām u.tml., pērc pēc svara vieglāku un mazāku datoru. Kā piemēram, ar ekrāna izmēru 11,6 collu . Ja dators paredzēts lietošanai mājās, tad noteikti noderēs lielāka izmēra – 15, 6 collu liels ekrāns. ;

*Ja meklē mazāku ierīci par portatīvo datoru, kuru varētu būtu ērti pārvadāt, iegādājies planšetdatoru. Tie izmērā ir krietni mazāki par portatīvajiem un spēj nodrošināt ļoti pietuvinātas darbības portatīvajiem datoriem: video un foto apskate, dažādu dokumentu formātu apskate, e-pastu sarakste un citas Pirms iegādājies vienu vai otru iekārtu, nozīmīgi vērst uzmanību preces tehniskajiem lielumiem:

-kodolprocesoru skaits;

-darbības ilgums bez strāvas padeves;

-atmiņas kapacitāte un iespējas to paplašināt ar SD atmiņas kartēm;

-savienojumu opcijas ar internetu un ārējām iekārtām,

un citi lielumi.

*Video atskaņotāji DVD ir laba elektroniska iekārta, ar kuru vari sarīkot kino seansus un filmu vakarus.

Stacionārie telefoni birojam, mājai un mobilie telefoni

No elektronikas precēm ļoti svarīgs ir mobilais telefons, jo ar to ir iespēja diezgan ērti un ātri sazināties praktiski no ikvienas vietas Latvijas robežās un ārpus tās. Būtiskākās tehniskās norādes, kam japievērš uzmanība: telefona iebūvētās atmiņas lielums un procesoru kodolu skaits, kā arī operētājsistēma un citasInterneta veikalā daudzveidīga viedtelefonu un klasisko telefonu sortimentu ikviena nepieciešamībai. Lielu popularitāti ieguvušajos skārienjūtīgajos telefonos var ieinstalēt neskaitāmas mobilās aplikācijas, kas atvieglina ikdienu. Kā piemēram, e-pastu pārvaldīšana, laika prognožu aplikācija, saziņas programmas kā Skype u.c.. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību preces specifikācijai:

*mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte;

*savienojumu iespējas ar citām elektronikas iekārtām ;

*kodolprocesoru skaits un operētājsistēma, kas kopumā nodrošina mobilā telefona darbības ātrumu un funkcionalitāti.

Interneta veikalā var atrast stacionāros telefonus, kas noderēs ofisā un mājās. Elektronikas preču klāstā gan uz virsmas liekamie telefoni ar klausuli, kas  ar vadu savienota ar telefona bāzi, kā arī uzlādējamie telefoni ar uzlādēšanas stacijām. Pērkot tādu telefonu, var to izmantot kā mājokļa pārnēsājamo telefonu. Telefons funkcionēs ne tikai pie pie lādēšanas bāzes, bet arī konkrētā distancē no tās. Mājas telefoniem ir numuru saglabāšana, numuru noteicējs, kā arī konkrētiem modeļiem atkārtota numura sastādīšana.

 

 


Categories: Uncategorized