webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ko dāvināt vecākiem kāzu jubilejā? March 19, 2017

 

dāvana pārimPapīra, kokvilnas, ādas, porcelāna, pērļu, rubīna kāzas… teju ikvienai kāzu gadadienai ir savs nosaukums. Taču vēl īpašāks tas kļūst tad, ja kāzu jubileju svin kāds no jūsu tuviniekiem, piemēram, vecāki. Šie svētki viņiem abiem ir svarīgi, tādēļ, lai tos padarītu vēl patīkamākus, sniegsim jums dažas dāvanu idejas no portāla Visasdavanas.lv, ar kurām pārsteigt pāri kāzu jubilejā.

  • Grezns izbrauciens karietē. Kas gan var būt romantiskāks par braucienu elegantā karietē, kurā iejūgti divi skaisti zirgi? Arī pati kariete ir ļoti grezna – veidota ar bordo krāsas salonu un samta jumta iekšpuses apdari. Uzdāviniet pārim iespēju izjust seno laiku elpu, baudot romantisku vakaru karietē.
  • Dāvana vecākiem. Šī būs brīnišķīga un neaizmirstama dāvana, kuru uzdāvināt saviem pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Dāvanā ietilpst atpūta SPA viesnīcā “Ezeri”, kas atrodas burvīgā vietā Siguldas novadā. Mammai būs iespēja izbaudīt procedūru “Maigais rozes pieskāriens”, kā arī sejas procedūru savukārt tētis tiks palutināts ar pērļu vannu “Okeāns” un klasisko vispārējo masāžu. Turklāt atpūtas laikā pāris bez laika ierobežojuma varēs apmeklēt SPA pirts kompleksu, lai relaksētos un izbaudītu patīkamo atmosfēru.
  • Brauciens ar buru jahtu “Turaida”. Šo dāvanu pāris varēs izmantot vieni paši vai kopā ar savu ģimeni un draugiem (līdz desmit personām). Ar jahtu būs iespēja pavizināties pa Lielupes grīvu līdz dzelzceļa tiltam un atpakaļ līdz ietekai jūrā. Tāpat iespējams doties izbraucienā gar piekrasti uz Vecrīgu pa Daugavu. Jahtu vadīs profesionāls un zinošs kapteinis, kurš parūpēsies par jūsu labsajūtu brauciena laikā.
  • Foto kanva “Lavandu lauks”. Šīs dāvanas gūst arvien lielāku popularitāti, pateicoties plašajam fotogrāfiju piedāvājumam, kā arī kanvas funkcionalitātei. Ar skaitu lavandu lauka attēlu pāris varēs papildināt sava mājokļa interjeru, radot brīnišķīgu atmosfēru! Turklāt jūs varēsit izvēlēties vēlamo kanvas izmēru, vadoties pēc savām vēlmēm un finansiālajām iespējām. Augstā attēla kvalitāte sniegs brīnišķīgu baudījumu un ļaus jums nokļūt kādā no Francijas skaistajiem lavandu laukiem…
  • Valdzinājums gardēžiem un nakšņošana Dikļu pilī. Ja jūs vēlaties uzdāvināt vecākiem dāvanu, kas ne tikai sniegs viņiem prieku, bet arī palutinās garšas kārpiņas, varat izvēlēties šo brīnišķīgo piedāvājumu, kuru iespējams izbaudīt krāšņajā Dikļu pilī. Dāvanā ietilpst: vakariņas piecās kārtās ar pieskaņotiem dzērieniem, iespēja doties pastaigās pa skaisto pils apkārtni, nakšņošana divvietīgā istabiņā kā arī gardas brokastis uz saimnieka rēķina.
  • Harmonija diviem. Šī būs īpaša dāvana, kuru pāris varēs izmantot kādā no brīvām nedēļas nogalēm. Piedāvājumā ietilpst: nakšņošana Apšuciema “Hotel SPA Arkadia” divvietīgajā numuriņā ar balkonu, SPA centra apmeklējums, peldēšanās baseinā, relaksācija džakuzi vannā, kā arī iespēja izbaudīt kādu no trim pirtīm un vienu no masāžām pēc pašu izvēles.

Šie un vēl daudzi citi piedāvājumi portālā Visasdavanas.lv!


Tags: Categories: Dāvanas