webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Dāvanas bērniem November 15, 2013

likes.lv dāvanas bērniemIespējams, ka šis ir visgrūtākais veids kā kādu apdāvināt – izvēlēties dāvanas bērniem. Mazi bērni vienmēr būs laimīgi saņemot dāvanu, taču pēc viņu reakcijas noteikti varēs pateikt to, vai dāvana viņam patīk vai nē. Pieaugušie šādu gājienu varētu arī notēlot, taču bērni allaž r bijuši patiesi it visā ko vēlas teikt citiem. Paldies Dievam mēs dzīvojam laikā, kad bērnu veikalos var atrast visdažādākā veida rotaļlietas, konstruktorus, grāmatas, aksesuārus, apģērbus un daudz ko citu, kas saistīts ar mūsu atvasēm. Zemāk mēģināsim sniegt dažus padomus, ko dāvināt bērniem, lai Jūs paliktu atmiņā kā labais onkulis vai tante, kas nes smukās dāvanas.

Dāvanu kartes.

Jā, tieši tā. Bērni ir ļoti laba auditorija, kuriem pasniegt šādu dāvanu, jo tādējādi viņi paši vecāku  pavadībā var izvēlēties lietas, ko pirkt par uzdāvināto dāvanu karti. Taču tajā pašā laikā ir bērnam jāskaidro tas, ka nepieciešams iegādāties tās lietas, kas ir vajadzīgas, nevis tās, kas ir mirkļa iegriba, jo, jāatzīst, ka ar neplānotiem pirkumiem mēdz aizrauties ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. šī iemesla dēļ, jau no mazotnes ir vērtīgi bērnam stāstīt par naudas vērtību un skaidrot, kā lietderīgāk to iztērēt, lai vēlāk nav jānožēlo un nopirktā lieta drīz vien jānoliek noputēt tālākajā stūrī, jo vairs nav aktuāla un palikusi garlaicīga. Ja jāizvēlas dāvanas bērniem, tad dāvanu kartes ir labākā opcija.

Aktivitātes.

Mazi un ne tik mazi bērni allaž ir bijuši aktīvi. Ja uzdāvināsiet bērnam iespēju sevi izpaust radoši, sportiski vai vienkārši atpūšoties ar ģimeni un draugiem, tad noteikti iemantosiet viņu labvēlību. Šādos gadījumos ideāla dāvana ir atpūta kopā ar ģimeni akvaparkā vai, piemēram, aktīva atpūta kādā meža trasē. Ja bērnam patīk socializēties ar citiem un apmeklēt sabiedriskus pasākumus, tad derēs arī teātra vai kino biļetes uz viņam saistošu izrādi vai filmu/multfilmu. Šādas dāvanas ir noderīgas ne tikai dzimšanas dienās vai vārda dienās, bet arī Ziemassvētkos.

Lai veiksmīga dāvanu pirkšana!


Categories: Dāvanas