webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Dažāda svara hanteles un hanteļu komplekti par izdevīgām cenām. January 17, 2016

vīrietis trenējas

Ja savas fiziskās formas un veselības uzturēšanai vēlamies iegādāties sporta inventāru, kas mājas apstākļos palīdzēs treniņus un vingrojumus padarīt efektīvākus un labākus, tad visprātīgākais ieguldīt naudu hanteļu komplektā. Tie nav pārāk dārgi, ir kompakti un efektīvi, turklāt šos treniņu rīkus var izmantot gan atsevišķi, gan arī kombinējot ar citiem fitnesa aksesuāriem, iegūstot skaistas muskuļu formas un lieliskas ķermeņa kontūras.

Treniņš ar hantelēm ir piemērots visiem, kā vīriešiem, tā sievietēm visās paaudzēs. Svarā vieglākās hanteles ir paredzētas sievietēm, kas vēlas piešķirt ķermenim skaistu formu, bet smagākās hanteles derēs vīriešiem, kas vēlas palielināt muskuļu masu un spēku.

Treniņš ar hantelēm ir spēka treniņa veids, kas ietver atsvaru lietošanu lielākā mērā, radot iespēju palielināt muskuļu masu, uzlabot vielmaiņas darbību, kā arī veicināt liekā svara zudumu. Šādi vingrojumi ar hantelēm novērš muskuļu masas samazināšanos, novērš kaulu blīvuma samazināšanos, kas nereti ir saistīta ar diētu ieturēšanu, kāpēc arī šādi vingrojumi ir lieliski piemēroti savas veselības uzlabošanai, ne tikai sportiskās formas uzturēšanai.

Vingrojumi ar hantelēm ir viens no labākajiem treniņiem, kas nostiprina ķermeņa augšējo daļu un var būt lielisks papildinājums treniņiem, kuru mērķis ir piešķirt skaistu formu ķermeņa apakšējai daļai.

mājas fitness

Hanteles ir mīkstas, kompaktas un pieejamas dažādos izmēros. Ir fiksētie un regulējamie hanteļu modeļi ar pieliekamiem atsvariem.

Ja vērtējam, kādus atsvarus izvēlēties, tad visbiežāk sekojam savam galvenajam fitnesa mērķiem. Sievietēm, kas vēlas ar vingrojumiem tonizēt muskuļus, nevis celt to masu, iesaka iegādāties hanteles svarā no 1 līdz 5 kilogramiem. Vīriešiem, kas vēlas palielināt muskuļu masu, visbiežāk iesaka iegādāties stieni ar dažāda svara atsvariem.

Tiem, kas tikko uzsākuši vai grasās uzsākt treniņus un vingrojumus mājās, ideāli piemērotas būs hanteles, kas neprasa nekādu montāžu un ir ļoti kompaktas.
Varam iegādāties atsvarus, kas ir pārklāti ar gumiju, neoprēnu vai plastmasu. Tos ir vieglāk satvert, un nokrišanas gadījumā tie nebojās grīdas segumu.

Izturīgie atsvari kalpos ilgu laiku. Tomēr, iegādājoties metāla atsvarus, būs jāatceras, ka tie regulāri jākopj.

Lai savā izvēlētajā mērķī neieguldītu pārāk nesaprātīgas naudas summas – izdotos uzsākt savu aktīvo ikdienu ar saprātīgu ieguldījumu, tomēr kvalitatīvā sporta inventārā, meklējam izdevīgus un pievilcīgus cenu piedāvājumus. Interneta veikals 220.lv sporta inventāram piedāvā pievilcīgas cenas kvalitatīvām precēm.


Categories: Uncategorized