webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ecorent auto nomas jaunumi. May 23, 2014

auto noma ecorent.lvEcorent piedāvā profesionālus auto nomas pakalpojumus jau no 2008. gada un pa šo laiku ir iemantojis plašu klientu loku. Kā jau jebkurš saprātīgs uzņēmums, kas vēlas konkurēt tirgū ar labāko piedāvājumu, arī Ecorent apzinās to, ka nedrīkst ieslīgt rutīnā un vienveidībā, tādēļ, ne tikai regulāri atjauno savu autoparku, bet arī piedāvā dažādus papildus pakalpojumus un preces, ko izīrēt, lai brauciens būtu vēl patīkamāks. Katras auto nomas galvenā vērtība ir klienti, tādēļ nepieciešams par viņiem rūpēties ar vislielāko uzmanību un jaunu servisu piedāvājums ir labākais veids kā to izdarīt.

Luksus klases auto ar šoferi.

Skaistas lietas un vietas patīk visiem, it īpaši, ja runa ir par automašīnu. Jau pērkot personīgo auto, mēs pievēršam lielu uzmanību ne tikai tehniskajiem, bet arī vizuālajiem parametriem. Skaista mašīna ir kā skaista sieviete, uz kuru atskatīsies ikviens, garāmgājējs. Ja radusies nepieciešamība ierasties kādā smalkā pasākumā, tad Ecorent piedāvā iespēju izīrēt Luksusa klases automašīnu ar šofera pakalpojumiem. Šāds pakalpojums ļoti labi iederēsies kāzās, pieņemšanās un tamlīdzīgos pasākumos, kur pamanāma ierašanās tiek uzskatāma par labas gaumes spoguli. Šofera pakalpojumi allaž ir patīkama atslodze saspringtās un aizņemtās dienās, kad vismazāk prātā ir braukšana ar automašīnu.

Jaunas automašīnas!

Nomas automašīnu pieprasījums ir liels tādēļ, normas robežās nepieciešams atjaunot auto piedāvājumu, lai sev tīkamu un ērtu nomas auto var izvēlēties pat visprasīgākais klients. Plašā piedāvājumā ir automašīnas sākot no ekonomiskās mini klases un beidzot ar Premium Luksusa klases automobiļiem. Liels pieprasījums ir arī pēc miniveniem un mikroautobusiem, jo šādā veidā ērtāki pārbraucieni tiek nodrošināti kuplām ģimenēm un lielākiem draugu pulkiem.

Kā izvēlēties?

Ecorent auto nomas jaunumi vienmēr ērti ir atrodami vietnē www.ecorent.lv, kur var iepazīties ar visiem auto placī atrodamajiem spēkratiem, kuriem ir doti detalizēti apraksti, lai klients veiksmīgāk varētu izvēlēties sev piemērotu nomas automašīnu. Vietnē atrodama arī pieteikuma forma, kuru aizpildot iznomātāja interneta vietnē, dod iespēju saņemt nomas automašīnu ātrāk.


Categories: Auto