webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ekskluzīvais Cartier zīmols September 17, 2014

Cartier zīmols - Chrono.lvCartier vēsture aizsākusies 1847. gadā, kad populāri kļuva rokas pulksteņi – zīmola radītājs Loius Cartier aizsāka pulksteņu izgatavošanas biznesu, kura rezultātā ļauts kļut par tādu izcilu pulksteņu kā “Tank “, “Baignoire”, “Panthere”, “Pasha” u. c. 1847. gadā komercreģistrā par firmas dibinātāju Luiju Fransua Kartjē bijis veikts ierakts: „rada juvelierizstrādājumus, dažādas modernas rotaslietas, jaunumus”. Tieši „jaunumi” 19. gadsimta vidū kļuva par pamatlicēju un noteica Cartier nama māksliniecisko izpausmju juvelieru rotaslietu veidošanas stilā, izsmalcināto aksesuāros un unikālos pulksteņos ar īpašām un augstvērtīgām ciparnīcām.

Talantīgs un uzņēmīgs juvelieris nelielu juvelieru darbnīcu pārvērta par jaunu ideju dzimšanas vietu, kuru atzinīgi novērtēja dižciltīgākajām personām Eiropā. Pulksteņmeistars izdarīja likmi uz avangardu, un uzvarēja –  apvienojot izkoptas juveliermākslas tradīcijas un mūsdienīgas modes tendences, meistars sasniedza neticamus rezultātus un ieguva milzīgu popularitāti, viņa radīto atpazina ar nosaukumu „virteņu stils”. Savu slavas gājienu zīmola atklājējs uzsāka 1938. gadā, kad Anglijas princesei tika pasniegts miniatūrs Cartier aproču pulkstenis. Kopš tā laika uzkrāta milzīga pieredze, izkopta mehānismu radīšanas tehnika – meistari kļuvuši precīzāki un drosmīgāki savā domāšanā, pulksteņu ražošanā izmanto kvalitatīvus un daudzveidīgus metēlus – visa veida zeltu, platīnu, sudrabu, titānu, tēraudu u. c.

Kā tiek raksturoti Cartier pulksteņi? Tie atspoguļo ģeometriskumu, estētiku, eleganci un gaumi, kuru iecienījuši gan vīrieši, gan sievietes. Cartier pulksteņu ražotne Šveicē ir viena no galvenajām pulksteņu ražotnēm Šveicē un pasaulē – pulksteņu ražotne atrodas pašā Lašodefonas centrā, tradicionālās pulksteņu izgatavošanas dzimtenē, un atrodas Juras reģionā, kas joprojām ir Eiropas pulksteņu izgatavošanas centrāle. Cartier zīmola pulksteņu īpašnieki ir tādas slavenības kā Andželīna Džollija, Monika Belluči un Zaks Efrons. Cartier ir pratis izcelties arī ar neparastiem dizainiem, piemēram, pulksteni fēniksa formā, kurš ir viens no dārgākajiem pulksteņiem pasaulē – 2020000 Eur vērtais Cartier pulkstenis ir gatavots no rodija un pārklāts ar balto zeltu, savukārt fēniksa acis ir gatavotas no smaragda un 3,53 karātu dimantiem. Kopā laikrādi rotā 3010 briljanta formā veidoti dimanti (80, 13 karātu) – tie aptver visu fēniksa ķermeni. Arī šajā pulkstenī redzama zīmola būtība – skaistums, izsmalcinātība un kvalitāte.


Categories: Uncategorized