webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ferratum īstermiņa kredīts visdažādākajiem dzīves gadījumiem January 3, 2017

ferratum īstermiņa kredītsIkdienā sastopamies ar dažādām situācijām, kur nepieciešamas papildu finanses, piemēram, vajadzīgs mobilā tālruņa remonts vai kādu iemeslu dēļ nepietiek līdz algai. Ne vienmēr šādos brīžos pieejams iekrājums, tādēļ par atbildi var kļūt kāds no īstermiņa kredītiem, ko šobrīd salīdzinoši ērti var noformēt internetā.

Gadījumi, kad īstermiņa aizdevums var noderēt, ir visdažādākie, taču jāņem vērā, ka tie radīti neatliekamu un svarīgi izdevumu segšanai. Jāievēro, ka visbiežāk īstermiņa kredīts jāatmaksā 30 dienās, tādēļ aizņēmuma summai jābūt samērotai ar ienākumu līmeni.

Kad izvērtēta aizdevuma nepieciešamība, jāatrod piemērotākais kredītdevējs. To visvienkāršāk izdarīt, salīdzinot vairākas aizņemšanās iespējas, īpašu uzmanību pievēršot tādiem faktoriem kā pieejamā kredīta summa, atmaksas termiņš un procentu likme.

Aizdevums pie Ferratum Bank

Viens no variantiem, ko vērts apsvērt, kad vajadzīgs aizdevums, ir Ferratum Bank. Pie Ferratum Bank pieejami dažādi kredītu veidi – gan īstermiņa, gan ilgtermiņa risinājumi visdažādākajiem dzīves plāniem.

Īstermiņa aizdevums

Ferratum īstermiņa kredīts piemērots ikvienam Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam, kas ir vismaz 21 gadu vecs. Pieejamā kredīta summa jaunajiem Ferratum Bank klientiem ir 350 eiro, savukārt, noformējot kredītu atkārtoti, summa palielinās līdz 400 eiro. Svarīgi, ka pirmais īstermiņa kredīts pieejams bez procentiem, tas nozīmē, ka pēc 30 dienām jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Patēriņa kredīts

Apzinoties dažādās situācijas, ar kurām kredītņēmēji saskaras, Ferratum Bank piedāvā arī patēriņa kredītu līdz 1500 eiro apmērā. Tas ir risinājums tad, ja iecerēts īstenot lielākus dzīves plānus, jo jāatmaksā ilgākā laika posmā – 12 mēnešos. Jāpatur gan prātā, ka patēriņa kredīts pieejams tiem, kuri sasnieguši vismaz 25 gadu vecumu.

Kredītlimits

Pie šī aizdevēja pieejams arī kredītlimits, kas ir diezgan jauns, bet jau novērtēts veids, kā tikt pie aktuālās naudas summas. Kredītlimits savā ziņā atgādina banku izsniegtās kredītkartes, taču gan tā noformēšana, gan pietiekšanās papildu summai notiek virtuāli, bez personīgas ierašanās kredītiestādē. Maksimālais kredītlimits, aizņemoties pirmo reizi, ir 1000 eiro, taču pastāvīgie klienti var saņemt līdz 1200 eiro. Turklāt kredītlimita izmantošana pirmās 30 dienas neko nemaksā – ja iztērēto summu atmaksāsi šajā laika posmā, procenti aprēķināti netiks.

Kam pieejams kredīts?

Aizdevums pie Ferratum Bank pieejams bez ķīlas, galvojuma un citām laikietilpīgām formalitātēm, taču uz aizdevumu pretendēt var Latvijas Republikas iedzīvotāji ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Lai noformētu kredītu, nepieciešams:

  • Dators un interneta pieslēgums;
  • Mobilais tālrunis;
  • E-pasts;
  • Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām

Vispirms veic reģistrāciju aizdevēja mājaslapā un no sava bankas konta un aizdevēja kontu pārskaiti reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā. Tas vajadzīgs, lai kredītdevējs varētu pārbaudīt norādīto personas datu precizitāti. Kredīta pieteikumu vari aizpildīt ikvienā diennakts laikā, taču tas tiek izskatīts aizdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00, savukārt sestdienās kredītdevējs pieteikumus izskata un aizdevumus piešķir no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, bet svētdienās – no 10.00 līdz 18.00.

Pieteikums tiek izskatīts dažās minūtēs. Apstiprinošas atbildes gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi salīdzinoši ātri.

Kā aizņemties atbildīgi?

Ferratum īstermiņa kredīts var noderēt dažādās steidzamās situācijās, taču vienmēr jāpatur prātā, ka tā ir arī atbildība. Aizdevumu noformē tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams un esi pārliecināts par savu maksātspēju.

 

 

.

.