webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Gudriem.lv – OCTA polises no labākajiem apdrošinātājiem January 6, 2016

vīrietis automašīnā

Transportlīdzeklis ir kļuvis par neatņemamu sabiedroto ikdienas gaitās. Bieži vien transportlīdzeklī tiek pavadīts ilgs laiks. Ar auto palīdzību mēs nokļūstam daudz ātrāk nepieciešamajās vietās un spējam pārvadāt visu, kas nepieciešams. Tādēļ ir svarīgi rūpēties par to, lai tavs auto būtu pilntiesīgs ceļu satiksmes dalībnieks. Un, lai auto varētu piedalīties kopējā satiksmē, ir nepieciešama OCTA apdrošināšanas polise. OCTA ir nepieciešama ikvienam sauszemes transportlīdzeklim. Tā ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kas nodrošina to, ka kompensē ceļu satiksmes negadījuma brīdi radušos zaudējumus trešajai personai. Jau OCTA nosaukumā vārds „obligātās” nozīmē, ka ikvienam šī apdrošināšana ir nepieciešama. Tādēļ tiek pievērsta liela uzmanība tam, pie kāda apdrošinātāja tiek iegādāta OCTA apdrošināšanas polise. Lai varētu izvēlēties savam auto labāko apdrošinātāju var doties uz Gudriem.lv un iepazīties ar plašo apdrošinātāju sarakstu, kur ikviens varēs atrast sev piemērotāko.

Gudriem.lv piedāvā ērtā un vienkāršā veidā salīdzināt katra apdrošinātāja piedāvājumus, kā arī pēc salīdzināšanas ir iespēja ar Gudriem.lv starpniecību iegādāties izvēlēto OCTA apdrošināšanas polisi. Lai varētu veikt salīdzinājumu vai iegādāties OCTA ir nepieciešams ievadīt auto reģistrācijas numuru un reģistrācijas apliecības numuru. Pēc tam tiek aprēķinātas OCTA cenas no dažādiem piedāvātajiem apdrošinātājiem. Tavam transportlīdzekļiem piemērotāko OCTA polisi Gudriem.lv OCTA kalkulators aprēķina ātri un var jau dažu sekunžu laikā veikt salīdzinājumu. Ar Gudriem.lv noteikti varēs ietaupīt laiku un veikt salīdzinājumu starp labākajiem apdrošinātājiem. Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, tad var zvanīt uz norādītajiem klientu apkalpošanas numuriem un saņemt profesionālu konsultāciju. Ar Gudriem.lv būs iespēja noformēt savu OCTA iegādi jau dažu minūšu laikā. Pēc pirkums veikšanas jauno OCTA polisi nosūtīs uz norādīto e-pasta adresi un varēs mierīgi turpināt ikdienas gaitas. Kā arī Gudriem.lv piedāvā iespēju uzstādīt atgādinājumu par esošās OCTA polises termiņa beigām. Lai negadītos ikdienas steigā, kad tiek aizmirsts pagarināt OCTA polisi, tādēļ var saņemt vienkāršu atgādinājumu e-pastā un uz tālruni.

Gudriem.lv izsniedz OCTA polises sadarbībā ar uzticamo partneri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar apdrošināšanas sabiedrībām visā Latvijā. OCTA polisi var iegādāties uz termiņiem 3 mēneši, 6 mēneši, 9 mēneši un 12 mēneši. Jāatceras, ka iegādājoties OCTA polisi uz 12 mēnešiem tas būs lētāk nekā iegādāties OCTA polisi uz 3 mēnešiem.

Gudriem.lv nepārtraukti attīstās un papildina pieejamo informāciju ar aktuālāko. Vienmēr tiek piedāvāts tikai pats labākais un var veikt izvēli starp profesionāliem un pieredzējušiem apdrošinātājiem. OCTA ir svarīga un nepieciešama ikvienam transportlīdzekļa vadītājam, tādēļ ir nepieciešams izvēlēties izdevīgāko un labāko variantu savam transportlīdzeklim.

 


Categories: Auto