webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Hipotekārais kredīts biznesa uzsākšanai June 8, 2016

Nebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka” ir viens no tiem kreditoriem, kas aktīvi atbalsta vietējo ekonomiku, kreditējot ne tikai privātpersonas, bet arī uzņēmējus. Kredīti tiek izsniegti ne tikai jau stabiliem un pelnošiem uzņēmumiem, bet arī vēl tikai topošajiem uzņēmējiem. Tas nozīmē, ka finansiālu atspērienu var iegūt arī tad, ja ir tikai biznesa plāns un liela apņēmība.

„Latvijas Hipotēka” citu aizdevēju vidū izceļas ar to, ka jaunajiem un jau esošajiem uzņēmējiem nodrošina kvalitatīvu juridisko palīdzību. Jaunajiem uzņēmējiem palīdz sakārtot visu dokumentāciju, kas nepieciešama uzņēmuma dibināšanai.

Šādu pakalpojumu jau novērtējuši esošie klienti. Tas sniedz papildus drošību, ka neapmaldīsieties birokrātiskajos labirintos. To, cik sarežģīta var būt sadarbība ar valsts iestādem un birokrātisku jautājumu risināšana, zina gandrīz ikviens iedzīvotājs. Tāpēc aizdevējs palīdz sakārtot šo jomu, sniedzot drošību un garantijas gan uzņēmējam, gan pašām sev kā aizdevējam. Jo tas sniedz lielāku garantiju, ka klients veiksmīgi vadīs savu biznesu un varēs atmaksāt aizdevumu.

hipotekārais kredītsJaunie uzņēmēji var saņemt hipotekāro aizdevumu ar izdevīgu procentu likmi un atmaksas nosacījumiem. Tas ir ļoti svarīgi, lai jaunais uzņēmums varētu uzsākt darboties, un spētu izturēt pirmos gadus, kas ikvienā biznesā ir izšķiroši. Izdevīgs aizdevums palīdzēs izveidot stabilus pamatus biznesam, iekarot savu vietu tirgū. Lai pieteiktos hipotekārajam kredītam „Latvijas Hipotēkā”, var vērsties klientu apkalpošana centrā, kā arī aizpildīt pieteikumu aizdevēja mājaslapā.

„Latvijas Hipotēka” savu konkurentu vidū vēl izceļas ar to, ka nodrošina ātru kredīta pieteikuma izskatīšanu. Jaunam uzņēmējam darbs dzen darbu. Tāpēc naudas saņemšanai nevajadzētu būt šķērslim vai kavēklim, kas plānus bremzē. „Latvijas Hipotēka” to ļoti labi zina, tāpēc nodrošina pieteikuma izskatīšanu jau vienas dienas laikā. Un arī aizdevuma izsniegšana pozitīva lēmuma gadījumā ir tiešām operatīva.

Aizdevējs par prioritāti izvirza klientu ērtības, panākumus. Tieši tāpēc katrs klients saņem individuālu attieksmi, pieteikums tiek izskatīts, izveidojot vairākus klientam pielāgotus risinājumus. Komunikācija ir vērsta uz sadarbību un abpusēji izdevīgu risinājumu.

Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu jaunajiem uzņēmējiem ir lielisks veids, kā iegūt apgrozāmos līdzekļus, iegādāties iekārtas, izejmateriālus, palielināt konkurētspēju, izstrādāt produktu līniju. Biznesa ideja ir jāīsteno īstajā brīdī un vietā. Ja mirkli palaiž garām, tad ideju īstenos kāds cits. Naudai nevajadzētu kavēt panākumus un sapņu īstenošanu, tāpēc jāatrod uzticams aizdevējs, kas noticēs jūsu panākumiem.


Categories: Finanses