webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Iespējams darbs ārzemēs – apgūsti pasauli! March 10, 2016

iespējams darbs ārzemēs (1)

Saistībā ar milzīgo emigrācijas plūsmu, nereti par darbu ārzemēs ir visai negatīvs priekšstats. Taču patiesībā, tā ir tāda dzīves pieredze, kas nav aizvietojama ne ar ko citu un nebūt ne vienmēr darbs ārzemēs nozīmē šampinjonu lasīšanu Īrijas laukos vai svīšanu Gensijas salas siltumnīcās, griežot ziedus. Katrs var atrast sev piemērotu darbu, ņemot vērā pieredzi, vēlmes un iespējamo atalgojumu.

Tava patiesā būtība.

  • Tas ir viens no dzīves lielākajiem piedzīvojumiem, kurā mesties, lai pārbaudītu savas iespēju robežas. Bieži vien tieši ārzemēs, esot tālu projām no komforta zonas, atklājas kas patiesībā esam, kādas ir mūsu prioritātes un ko vēlamies sasniegt.
  • Tā ir iespēja bagātināt sevi, paplašināt kontaktu loku, apgūt jaunas valodu zināšanas, redzēt kāroto. Iedomājies, visa pasaule ir vaļā! Tai patiešām nav robežu. Izvēlies Eiropu, Ameriku, Āziju vai Austrāliju, sagādā biļeti un aidā. Mēs dzīvojam multikulturālā pasaulē, kas pati pieprasa sevi apgūt.

 

Strādājot lielajās metropolēs, piemēram, Londonā vai Ņujorkā, Tu noteikti iepazīsi tik daudz kultūras, rases un daudzveidības, kā vairākus gadus ceļojot pa visu pasauli. Lielās pilsētas ir kļuvušas par pasaules centriem, kas vilina un kārdina ar savu dinamiku, attīstību un plašajām iespējām. Tās tikai jānoķer, jāizmanto un jābūt ļoti pretimnākošiem savai veiksmei.

 

Atrodi savu darba vietu ārzemēs.

  • Lai atrastu darba vietu ārzemēs, ir jārīkojas tieši tāpat, kā meklējot darbu Latvijā- jāskatās sludinājumi, jāsūta CV un motivācijas vēstules. Tas var būt darbietilpīgs periods, ja zini, ko konkrēti vēlies, bet ja ļaujies riskam un vēlies pamēģināt ko jaunu – darbu iespējams atrast ļoti ātri.
  • Pārskatot sludinājumus, kuros iespējams darbs ārzemēs, dari to uzmanīgi un rūpīgi. Pārliecinies par darba devēju godaprātu un profesionalitāti. Ja tā ir starpnieku firma, neuzticies tikai rakstītajam, piezvani un tiecies ar klātienē, pārbaudi atsauksmes internetā. Velti tam daudz laika, lai pēc tam ar 100% pārliecību un uzticību varētu sākt darba gaitas.

 

Noteikti nav tā, ka darbs ārzemēs ir piemērots tikai jauniešiem. Apgūt un iemācīties ko jaunu ir lieliski jebkurā vecumā. Visbeidzot, nav taču jābrauc projām uz visu mūžu, drīzāk jāuztver tas kā bagātīgs piedzīvojums, kuram pienāks finišs. Tomēr, ja ļoti iepatīkas, beigās var atstāt daudzpunkti…


Tags: Categories: Uncategorized