webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Individuāli pielāgots auto līzings September 27, 2018

Ja gadījumā Jums nav pietiekami daudz līdzekļu, lai uzreiz iegādātos sapņu auto, ir pieejams auto līzings ar tiešām izdevīgiem un draudzīgiem nosacījumiem.

Lai spētu pielāgoties katra vajadzībām un finansiālajām iespējām, auto līzings tiek piedāvāts dažādos apmēros un ar atšķirīgiem noteikumiem. Pirmajā gadījumā maksimālā summa ir 10 000 Eur, bet otrā – līdz pat 25 000 Eur! Būtiskākā atšķirība starp šiem variantiem ir tā, ka pirmais no tiem domāts, ja klients auto vēl nav izvēlējies.Tomēr, ja esat atradis teicamu modeli, Jums būs jāizvēlas otrs variants ar lielāku maksimālo summu, kam piemēroti arī īpaši nosacījumi – obligāti nepieciešama KASKO apdrošināšana un pats auto tiek reģistrēts kā komercķīla. Neraugoties uz to, abos gadījumos ir norādīti šādi nosacījumi:

  • auto iegādes brīdī tas tiks reģistrēts uz Jūsu vārda;
  • naudas atmaksa jāveic 84 mēnešu laikā;
  • automašīnu iespējams iegādāties arī no fiziskas personas;
  • auto līzings tiek noformēts 30 minūtēs!

Galvenais vienmēr ir klienta apmierinātība un komforts, tādēļ pieteikumu var aizpildīt internetā, tomēr līguma slēgšana notiek kreditēšanas centrā vai konkrētajā tirdzniecības vietā, ja aizdevējam ar to ir sadarbība.Priekšrocību internetā ir tiešām daudz, jo auto līzings jāiepazīst ļoti rūpīgi, tādēļ mājaslapā varat to darīt bez steigas, izmēģinot vairākus variantus un uzmanīgi izlasot visus saistību noteikumus.Tādam nolūkam radīts kredīta kalkulators, kurā jānorāda tikai vajadzīgā summa un Jums piemērotais termiņš, pēc tam uzreiz tiks parādīta minimālā mēneša maksa un sapratīsiet, vai tas būtu piemērots Jums. Lai varētu saņemt naudu, Jums būs vajadzīga pase vai ID karte, kā arī bankas konts, tomēr tikpat būtiski ir ikmēneša ienākumi, kas būs vajadzīgi savlaicīgai rēķinu apmaksai. Auto līzings noteikti prasīs zināmu atbildību no katra klienta, tādēļ jāapzinās, kādu summu varat aizņemties bez problēmām.

Auto līzings tiek pielāgots katram klientam, tādēļ rezultātā visi ir ieguvēji un var izbaudīt savu pirkumu ar patiesu prieku!

 


Categories: Uncategorized