webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Interesants atklājums – ss-off.com July 31, 2016

Mūsdienās cilvēkiem tiek piedāvātas arvien vairāk iespējas nopelnīt un ietaupīt. Tāpēc, ka mēs katrs esam tik dažādi, mums tiek dota iespēja arī izdarīt savas izvēles. Viena no lietām, kas bieži nomoka prātu – nepieciešamās preces iegādāties ir pārāk dārgi. Tad nu šādā gadījumā mums nāk talkā sludinājumu portāli, kur preces spējam iegādāties par daudz zemāku cenu nekā no lieltirgotājiem. 

Sludinājumu vietnes ir tik pārpildītas, ka nepieciešamo lietu var gadīties meklēt mūžīgi, tieši tāpēc visam nepieciešami uzlabojumi. Viss attīstās un uzlabojās, radot cilvēkiem ērtāku vidi gan internetā, gan dzīvē. Sludinājumu vietne, kas jau krietnu laiciņu ir populāra cilvēku vidū ir SS, jeb ss.lv. Mīnuss ir tikai tas, ka SS mājas lapas dizains jau sen ir novecojis un nepieciešamās preces atrast ir gandrīz neiespējami. Domāju mēs katrs piekritīsim, ka ērta lietošana un dizains ir pirmajā vietā, apmeklējot kādu mājas lapu. SS piedāvā lielu preču dažādību, taču apgrūtina tas, ka preces nav iespējams filtrēt. Mūsdienu steigā, vismaz man, patīk lietas atrast ātri un vienkārši, piekritīsiet?

Ss-off.com

Viens interesants atklājums ir mājas lapa http://www.ss-off.com/. Vaicāsiet, kas tā ir? No sākuma arī es sev vaicāju šo pašu jautājumu, taču beigās biju pārsteigta. Tā kā konkurence starp sludinājumu vietnēm ir diezgan liela, bija interesanti apskatīt šajā mājas lapā veikto salīdzinājumu starp ss.lv un dalder.lv, jeb turpmāk DD. Vietnē uzskaitītas lietas, kas abas mājas lapas būtiski atšķir un atšķirības ir pārsteidzošas, piemēram:

  • Ss.lv sludinājumu vietnē nav lokalizēti sludinājumu dēļi, kas tiktu piemēroti katrai pilsētai vai novadam, lai atvieglotu meklēšanu. DD šāda iespēja eksistē.
  • Ss.lv nav dota iespēja katram izveidot savu lietotāja profilu, kas turpmāk var kalpot arī kā mājas lapa.

Pietiek jau ar diviem piemēriem, lai saprastu atšķirību starp šīm divām mājas lapām, taču, ja esmu jūs ieinteresējusi, noteikti apmeklējiet ss-off paši! Mājas lapa ir ļoti pārskatāma un ērti lietojama, tāpēc šis salīdzināšanas process liekas vairāk kā izklaide. Domāju, ka sen jau bija laiks, kad SS rastos veselīga konkurence, jo tieši konkurence ir dzinējspēks, kas liek darīt visu, lai tikai tu būtu labāks par kādu citu. Mūsu visu interesēs ir darīt priekš sevis labāko, tāpēc jāmāk arī izsvērt pieejamā informācija. Pavērojiet paši, kurai sludinājumu vietnei pēc laika tiks pievērsta lielāka uzmanība!


Categories: Uncategorized