webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Interneta veikals brivi.lv – sabiedrotais veiksmīgiem pirkumiem February 20, 2016

Kuram gan nepatīk iepirkties! Jaunas drēbes, viedtelefons, apavi, rotas – tās ir manas galvenās kaislības. Varu taupīt uz visu citu, bet ne uz šīm lietām. Mans pēdējais pirkums bija jauns viedtālrunis. Iepriekšējo lietoju jau gandrīz pus gadu. Priekš manis tas bija maskimālais laiks, jo tad parasti jau ir iznākuši vairāki jauni modeļi. Man nepatīk tālruņus iegādāties veikalos pie operatoriem, jo tad sanāk daudz pārmaksāt. Mans uzticamais sabiedrotais ir interneta veikali. Esmu pārliecinājusies, ka pirkumi internetā ir ļoti ērti un vienkārši. Arī apģērbu un apavus pērku interneta veikalos. Bet pēdējos divus viedtālruņus man ir nodrošinājis interneta veikals brivi.lv. Kāpēc es izvēlējos tos iegādāties tieši šajā interneta veikalā brivi.lv? Tam ir vismaz divi iemesli.

Plaša jaunāko modeļu izvēle

iepirkšanās interneta veikalosInterneta veikali ir mana komforta zona, tos pārzinu labi, ātri varu atrast kvalitatīvas preces par izdevīgām cenām. Bet šāda pieredze nāk ar laiku. Esmu pavadījuis daudz stundu, pētot preču piedāvājumu dažādos interneta veikalos. Bet tas man ir noderīgi, jo tad, kad jāveic pirkums, vairs nav daudz jādomā – zinu, kurā interneta veikalā atradīšu piemērotāko. Tieši tā bija ar viedtālruņa pirkšanu. Zināju, ka paši jaunākie modeļi plašākajā piedāvājumā jāmeklē interneta veikalā brivi.lv. Pēdējo četru mēnešu laikā veikalā bija pievienoti seši jaunākie viedtālruņu modeļi. Tie visi atbilda manām prasībām par modernu un daudzfunkcionālu viedtālruni, bet bija jāizvēlas viens. Sīki izpētīju aprakstus un izvēlējos to ražotāju, kam jau biju uzticīga, arī divi iepriekšējie tālruņi bija no šī ražotāja. Biju gatava pirkt arī citu, ja tas būtu labāks, bet, izpētot funkcijas un parametrus, secināju, ka labprāt turpināšu lietot viena ražotāja tālruni. Kopumā interneta veikalā brivi.lv pircēju izvēlei tiek piedāvāti gandrīz 90 dažādi modeļi. Un tie nav tikai viedtālruņi, bet arī jau nedaudz piemirstie telefoni ar pogām. Zinu daudzus civlēkus, kam tādi ir, jo ikdienā ir ērtāk. Mans draugs arī tādu lieto darba vajadzībām, jo ir būvuzraugs, strādā būvlaukumos un dažādās jaunbūvēs, kur smalks viedtelefons ir nepraktisks un pakļauts traumām.

Vienmēr izdevīgas cenas

Otrs noteikti vērā ņemams faktors, kas ietekmēja manu lēmumu par labu brivi.lv, ir tas, ka šeit vienmēr ir salīdzinoši zemas cenas. Ja salīdzina ar citiem interneta veikaliem, kur nopērkami viedtālruņi, pie brivi.lv tādu pašu modeli varēs iegādāties par dažiem desmitiem eiro lētāk. Kāpēc gan neietaupīt, ja ir tāda iespēja? Un labas cenas šeit ir ne tikai telefoniem, bet visām precēm  – lielai un mazai sadzīves tehnikai, precēm skaitumam un veselībai un arī citai audio un video tehnikai. Un katru dienu ir dažas preces, kurām brivi.lv piedāvā īpaši samazinātu cenu. Ir vērts pasekot līdzi un sagaidīt to preci, kas ir aktuāla. Es pagājušajā gadā tā iegādājos jaunu veļas mašīnu. Vecā vēl kalpoja, tāpēc nebija steiga ar pirkumu, varēju dažus mēnešu pagaidīt izdevīgu piedāvājumu no brivi.lv. Tā ietaupīju apmēram 70 eiro, kurus būtu maksājusi, ja uzreiz pirktu tādu pašu kādā veikalā.