webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Īstermiņa naudas aizdevums internetā June 4, 2015

aizdevumi internetāKo darīt, kad steidzami ir nepieciešama nauda? Protams, ka tek meklēti vedi kā to iegūt. Citi cer izņemties no draugiem un paziņām, vēl citi meklēs palīdzību bankās. Citi samierināsies ar esošo situāciju, bet citi labprāt izpētīs iespēju aizņemties internetā. Naudas aizdevums internetā mūsdienās ir visātrākais un populārākais veids kā tikt galā ar savām īslaicīgi radušajām naudas problēmām un bez liekām galvas sāpēm tās atrisināt. Daudzi teiks, ka noteikti ir iespējams atrast citu variantu, bet bieži vien tieši šāds aizdevuma veids ir vienīgā izeja. Viens no ātro aizdevumu pamata nosacījumiem ir atbildīga aizņemšanās, un ņemot vērā faktu, ka mazgadīgām personām šos aizdevumus neizsniedz, nevajadzētu rasties nekādām problēmām.

Kādēļ izvēlēties?

Sabiedrība parasti dalās divās daļās, ja runa ir par aizdevumiem internetā. Naudas aizdevums internetā, turklāt, īstermiņa, parasti netiek uzskatīts par neko labu, taču pret banku izsniegtajiem aizdevumiem tik daudz skeptisku viedokļu parasti netiek izteikti. Tas galvenokārt ir tā iemesla dēļ, ka cilvēkiem šķiet, ka nepastāv nekādas ātro kredītiestāžu kontroles un aizdevumi tiek bārstīti uz visām pusēm. Šis aplamais viedoklis arī ir pamatā tam, kādēļ daļa sabiedrības ir tik skeptiski noskaņoti. Vēlamies nomierināt, jo jebkurš naudas aizdevums internetā tiek izsniegts balstoties uz PTAC un LNKA noteikumiem, neizpaliekot arī Latvijas likumdošanas priekšrakstu ievērošanai.

Kā saņemt un atmaksāt?

Kā jau vienmēr izvēloties par labu kādam produkta vai pakalpojumam, iesākumā par to rūpīgi ievācam dažāda veida informāciju, kas mums varētu palīdzēt lēmuma pieņemšanā par to, kas tad ir labākais un izdevīgākais variants. Kad tas ir izdarīts, atliek aizpildīt pieteikuma formu un nosūtīt aizdevējam izskatīšanai. Tas parasti neprasa ilgā par pusstundu un, ja komisija ir piekritusi aizdevu izsniegšanai, tad nauda kontā jau ir pēc dažā minūtēm. Naudas aizdevums internetā ir atmaksājams vienkārši – ielogojamies internetbankā, aizpildām visus nepieciešamos lauciņus ar prasīto informāciju un pārskaitām aizdevuma summu kreditoram. Ja šādas iespējas uz doto momentu nav, tad savlaicīgi jāpārskaita aizdevuma pagarināšanas maksa.

Līgumsodi

Līgumsods nav patīkama lieta, kas saistīta ar aizdevumu, lai arī tas parasti nav liels un lielākā daļa aizdevēju to piemēro 1% apmērā no aizdevuma summas. Bet, ir kāda nianse – šis viens procents pie aizdevuma summas krājas klāt  par katru nokavēto atmaksas dienu, kas nozīmē to, ka, ja kavējat atmaksu mēnesi, tad Jūs aizdevēja būs jāatmaksā jau par 30% vairāk kā iepriekš. Taču ir kāda regula, kas tika pieņemta salīdzinoši nesen – pirms  pāris gadiem – līgumsods nedrīkst pārsniegt aizdevuma summu. Tātad, ja esat aizņēmies 100 eiro un neesat to laicīgi atmaksājis, tad soda nauda nedrīkst pārsniegt tos pašus 100 eiro.