webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

IT pasaule! September 15, 2014

webhosting garmtech.lv lvJau no 2001. gada Latvijas IT pasaulē ir atrodams drošs uzņēmums Garm Technologies, kas savus piedāvātos pakalpojumus ir sniedzis jau vairāk kā 5 tūkstošiem klientu ne tikai pie mums, bet arī Baltijas valstīs.Mājas lapā www.garmtech.lv ir dota iespēja iepazīties ar uzņēmuma piedāvātajiem piedāvājumiem un izmaksām, kas derēs katram, kas savus piedāvājumus vēlas reklamēt virtuāli.IT pasaulē primārais ir piedāvājums, nevis cena, kas nozīmē to, ka nevajag izvēlēties lētāko piedāvājumu komplektu, jo tas var būt nepiemērots Jūsu interneta lapas darbības nodrošināšanai.Hostings, kas izvēlēts atbilstoši katras interneta lapas specifikai, ir efektīgāks un nodrošina vietnei ilgu un drošu darbošanos.

Latvijā un pārējās Baltijas valstīs, Garm Technologies uzskata par savu hostinga nodrošinātāju.Lai nodrošinātu ātru piedāvājumu izvēli, visi pakalpojumi ir apvienoti komplektos un šie komplekti atrodami uzņēmuma vietnē www.garmtech.lv. IT sfērā strādājošie, aicina izvēlēties pakalpojumus pēc kopējā piedāvājuma, nevis cenas.|Nozares lietpratēji Atbilstoši vietnes mitināšanas pakalpojumi mājas lapas veidam, nodrošina labāku lapas kvalitāti, pieejamību un nodrošina lapas ilgstošu darbību.

PIEDĀVĀJUMS

Garmtech.lv hostings tiek piedāvāts 3 dažādās pakalpojumu paketēs, kas katra ir atbilstoša noteiktam interneta vietņu veidam, piemēram, Alpha ir lētākais komplekts, kas sevī ietver pamata mājaslapu mitināšanas piedāvājumus, kas nodrošina mājas lapas nepārtrauktu darbību, par ļoti zemu ikmēneša maksājumu. Uzņēmums piedāvā 3 dažāda veida pakalpojumu komplektus, no kuriem Alpha ir vislētākais un nodrošina mājas lapas darbību par pievilcīgi mazu ikmēneša samaksu.Lapas uzstādīšana uz servera notiek bez maksas un nav jāuztraucas par to, ka lētākais variants nozīmē sliktāko, jo IT uzņēmumi nav ieinteresēti sliktu pakalpojumu sniegšanā, jo slikta slava nevienam nenāk par labu. Par nedaudz lielāku ikmēneša maksu, ir pieejams pakalpojums Beta.Gamma ir dārgākā, taču vispilnīgākā un advancētākā hostinga pakalpojumu pakete, ko piedāvā Garm Technologies.  Gamma ietver ļoti daudz pakalpojumus, kas nodrošina mājaslapas ilgtspējīgu darbību visu diennakti, un lapas īpašniekam nebūs jāuztraucas par to, ka lapas darbība varētu būt traucēta un nauda izmesta vējā.

Alpha ir lētāka hostinga pakalpojumu komplektācija, kas nodrošina pamata funkcijas interneta vietnes darbībai, turklāt tā pieejama par zemu ikmēneša cenu.Vietnes uzstādīšana uz servera ir bezmaksas pakalpojums un aicinām nebaidīties no zemajām cenām, jo neviens nav ieinteresēts klientu krāpšanā.Par nedaudz augstāku cenu ir pieejams pakalpojums ar nosaukumu Beta, kas ietver sevī jau vairāk piedāvājumus.Gamma ir visdārgākā, taču arī izdevīgākā komplektācija, ko piedāvā uzņēmums. Hostings, kas veikts ar Gamma paketē iekļautajiem piedāvājumiem, nodrošina drošu, kvalitatīvu un nepārtraukti pieejamu vietni.

INOVĀCIJA

IT nozare ir tā, kas nedrīkst atpalikt attīstībā, jo tehnoloģijām pilnveidojoties, ir nepieciešams nodrošināt nepārtrauktu attīstību, lai spētu saviem klientiem piedāvāt jaunākos un modernākos risinājumus mājas lapu mitināšanā un  serveru nomā un uzturēšanā.


Categories: Uncategorized