webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Izdevīgas lēcas internetā September 28, 2015

Iepirkšanās internetā ir mana vājība. Šeit iespējams atrast visu – sākot no kvalitatīviem, taču lētiem apģērbiem, līdz par pārtikai un sadzīves precēm. Varu stundām ilgi pārlūkot dažādas mājas lapas, meklējot arvien jaunus un jaunus piedāvājumus, un galu galā iegādājoties lietas, kas man nemaz nav vajadzīgas, taču, kādu prieku sagādā! Tiesa, nereti man šādi izdodas atklāt tiešām lietderīgus interneta veikalus, kuru pakalpojumus turpinu izmantot vēl ilgi pēc tam.

Viens no maniem pēdējiem atklājumiem ir interneta veikals Lensor. Jau no bērnības man ir izteikta tuvredzība. Agrāk valkāju brilles, taču nu jau aptuveni gadu priekšroku dodu tikai kontaktlēcām. Tās ir nesalīdzināmi ērtākas, un ar lēcām es pati izskatos daudz labāk. Bez tam kontaktlēcu cenas ir gana draudzīgas, lai es bez bažām šo summu ik mēnesi varētu atlicināt. Vienīgā problēma līdz šim bija tā, ka manām acīm nav piemērotas standarta lēcas – tās ieliekot, pastāvīgi jūtu diskomfortu, un acis grauž tā it kā tajās būtu iebiruši smilšu graudiņi. Neesmu droša, vai iemesls ir acs struktūrā vai pārliekā jutīgumā, taču zinu, ka manām acīm der tikai viena veida lēcas no konkrēta ražotāja. Savukārt šīs lēcas manas pilsētas vienīgajā optikā nav atrodamas, līdz ar to ik mēnesi ar autobusu dodos uz citu pilsētu tikai tāpēc, lai veiktu sev tik vajadzīgo pirkumu.

Lensor šo situāciju krietni atvieglo. Šajā interneta veikalā atrodams plašs lēcu un to kopšanas līdzekļu sortiments, un kontaktlēcu cenas ir izdevīgas – pērkot lēcu pāri un kopšanas šķidrumu komplektā, es ietaupu 30% summas. Pats galvenais – šeit nopērkamas arī tās lēcas, ko lietoju es.

Pasūtījuma izdarīšana ir ļoti vienkārša. Jāizvēlas vajadzīgās lēcas, jānorāda to daudzums un vajadzīgais stiprums un jāpievieno pasūtījums grozam. Pēc tam jāizvēlas preces saņemšanas veids. Lensor nodrošina piegādi ar ekspress kurjeru vai standarta kurjeru, paciņu tāpat var saņemt, izmantojot Pasta staciju, vai kā pasta sūtījumu. Bez tam pirkumu iespējams piegādāt arī uz kādu no Lensor sadarbības parteru veikaliem (Pasaules Optiku, Optio un VisionExpress) vai pat degvielas uzpildes staciju tīklu Statoil. Tādējādi piegāde tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā – atliek tikai izvēlēties sev ērtāko. Kad tas paveikts, viss, kas jāizdara, ir jāveic apmaksa, un pasūtījums ir noformēts (par to klients tiek informēts arī, saņemot ziņu uz norādīto elektroniskā pasta adresi).

Jāatzsīt, ka pirmo reizi veicot pasūtījumu, jutos nedroša. Par spīti tam, ka veikals garantēja augstvērtīgu un oriģinālu produktu, jutu bažas – ja nu manas acis uz lēcām reaģē tā, kā nevajadzētu. Tomēr viss izrādījās tieši tā, kā bija jābūt. Tagad šeit iepērkos regulāri. Man vairs nav lieki jātērē savs laiks, jo piegādi nodrošina Lensor.