webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Izlasi visu noderīgo par smaržām! December 28, 2013

parfumexpress.lv smaržas internetāKā ir pareizi jāizvēlas smaržas?

Smaržas spēj ļoti pievilināt, kad tiek sajusts šis aromāts momentā, kad mums paiet garām persona kas tās lieto, viens no pašiem svarīgākajiem faktoriem iegādājoties smaržas, ir izmēģināt tās uz sevīm, jo kā zināms, uz katra cilvēka aromāts var atšķirites. Testēšana ir arī tik pat svarīga tāpēc, pēc kāda perioda, smaržas var izmainīties tāpēc ir vitāli zināt, vai šis nedaudz savādākais aromāts nav traucējošs un apmierina smaržu īpašnieci. Tāpat arī ir svarīgs klimats, kurā dzīvojam. Vēsā temperatūrā smaržas ir ilgāk noturīgas, tāpēc siltākā un mitrākā laikā, smaržās būs pamanāmākas un spēcīgākas. Vēl jo vairāk būtiski ir arī tas, kāds aromāts piemīt lietojamajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, jo pārāk liels smaržu sajaukums var būt nepatīkams ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

Smaržu testēšana.

Ēteriskās eļļas pārbauda ne tikai alerģijas testā, bet tās testē arī uz aromāta pievilcību. Tāpēc tās eļļas, kurām smarža nav laba, izstrādājot jaunas smaržas, tās neizmanto. Eļļas sadala trijās grupās – tādas, kuras patīk, nepatīk un kuras ir neitrālas. Kā jau minējām, nepatīkamās eļļas no receptes izslēdz bet izvēlas patīkamos aromātus uz kuras tad nu veidos parfimēriju. Pēc tam izvēlēto eļļu sašķaida ar pamata eļļu un uzpilina uz plaukstas locītavas. Tad to vietu nemazgā veselas 12 stundas. Ar šo metodi nosaka to, vai eļļa izraisa alerģijas, piemēram, niezi, apsārtumu vai pat nātreni. Ja tiek konstatēts kāds no šiem simptomiem, tad eļļa netiek izmantota un nepieciešams atrast citu ēterisko eļļu uz ko balstīt smaržas izstrādi.

Kādas ir jutekliskās smaržas.

Šāda veida aromāti būs piemēroti sievietēm, kas ir pārliecinātas par sevi, izceļas ar drosmi un kaisli. Šo smaržu sastāvā parasti var atklāt krāšņu ziedu buķeti, kas ir papildināta ar citrusaugļu aromātu un nelielu devu vaniļas vai kādu cita tik pat izteikti saldenu aromātu. Šāda veida smaržas ir tādas pašas kā to lietotāja – spirgtas kā tikko izplaukušas ziedlapas, atsvaidzinošas kā glāze citrusu sulas brokastīs un saldas kā maigs vaniļas zefīrs.

Ir ļoti nozīmigi zināt, kurš aromāts, tad būtu atbilstošs, jo, lietojot smaržas, kuras pašiem īsti nepatīk, jutīsimies neērti, kas savukārt atsauksies uz mūsu darbiem.

Ziemai piemērotas smaržas.

Aukstā laikā vienmēr vēlamies justies silti gan fiziski, gan emocionāli. Var dažādi iedalīt smaržas – tādas, kuras lieto priekš speciāla pasākuma vai pēc gadalaika. Karstā vasaras dienā cilvēki lieto atsvaidzinošas un svaigas smaržas. Toties aukstajā ziemā cilvēki tiecas pēc tropiskākiem aromātiem. Tāpat arī pašas smaržas maina īpašības pēc gadalaikiem – citas izgaro ātrāk, savukārt citas pat ir pārāk noturīgas. Gaistošos un svaigos aromātus ziemā neiesaka iegādāties un izmantot, tīri ekonomisku apsvērumu dēļ, jo tās ātrāk izgaros.

Ienāc Parfumexpress.lv un apskaties zīmolu smaržu aromātus!


Categories: Uncategorized