webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Izlasi visu par aromātiem May 22, 2014

vīriešu smaržas parfumexpress.lv (2)Kāda ir pareiza smaržu lietošana?

Lai sabiedrībā būtu pilnīgāks tēls, ne tikai tiek izmantoti dažādi aksesuāri, bet arī aromāti, kuri būtu atbilstoši saviesīgiem pasākumiem, apģērbam un tā brīža garastāvoklim. Tas šķiet ļoti vienkārš process – nopirkt smaržas un tās uzpūst. Tomēr tā nav taisnība. Iegādājoties smaržas, ir jāzin kuras būtu atbilstošas tieši Jūsu ķermenim. Varbūt tas liekas savādi, bet tā ir, jo mainoties gadalaikiem, mūsu pieredzei un sajūtām, ķermenis un izjūtas mainās līdzi, dažreiz var gadīties, kad kāds iepriekš mīļš aromāts vairāk nav tik saistošs. Smaržas var kategorizēt trīs tipos – klasiskās, jutekliskās un delikātās.
Smaržu veidošanas process.
Eļļu miksēšana ir delikāts darbs un tam ir nopietni jāpievēršas. Eļļas tiek sajauktas atbilstošās proporcijās, lai izveidotu patīkamu aromātu. Ja nepieciešams aromātu pastiprināt, tiek veidots vēl viens aplis līdz kamēr nepieciešamais stiprums ir iegūts. Ja veidojot smaržas, tiek izmantotas 2 eļļas, tad nepieciešamo eļļas pilienu daudzumu dubulto.
Kā smaržas sader.
Cits nozīmīgs faktors smaržu radīšanā ir eļļiņu gaistamība, jeb tas, cik ātri kāda no sastāvā esošajām eļļām izgaro. Pilnībā visām smaržu tapšanā iesaistītajām eļļām ir jāsaskan. Ja tas nenotiek, tad vajag vienu no eļļām samainīt. Eļļas iedala virsnots eļļā, vidējās nots eļļā, bāzes eļļā un tamlīdzīgi.
Klasiskās smaržas.
Klasika mūžam būs modē. Klasika ir nezūdoša vērtība it visur – sākot ar mūziku un beidzot ar aromātu pasauli. Klasiskās smaržas ir piemērotas tām dāmām, kuriem ir grūti definēt savas vēlmes. Viena no populārākajām klasiskajām smaržām noteikti ir Roberto Cavalli smaržas. Klasisko smaržu buķetē parasti var sastapt tādus aromātus kā sandalkoku, rozi vai jasmīnu. Šādus aromātus var lietot katrā dzīves gadījumā.
Ziemas smaržas.
Aukstumā cilvēkam pietrūkst gan emocionālais, gan fiziskais siltums. Ir dažādi veidi kā tiek iedalītas smaržas – ne tikai pēc notikuma, kas jāapmeklē, bet arī pēc gadalaikiem. Karstā vasaras dienā cilvēki lieto atsvaidzinošas un svaigas smaržas. Savukārt ziemā populāri ir svaigie, bet mazliet eksotiskākie un siltāki aromāti. Katrā gadalaikā un temperatūrā, smaržas uz mūsu ādas reaģē savādāk – dažas ātrāk izgaro, bet citas paliek vēl spēcīgākas. Gaistošos un svaigos aromātus ziemā neiesaka iegādāties un izmantot, tīri ekonomisku apsvērumu dēļ, jo tās ātrāk izgaros.

 

 


Categories: Uncategorized