webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Rūpējies par spodrību ērti – izvēlies paklāju servisu December 11, 2013

paklaju-serviss berendsen.lvLaikā, kad snieg, bieži līst vai arī ir atkusnis parasti ir tiešām sarežģīti nepārtraukti uzturēt biroja grīdas tīras un sausas. Ērts, kā arī vienkāršs veids, ko izmantojot, tīrību nodrošināt, var būt Berendsen piedāvātais piedāvājums maināmo paklāju serviss. Lietojot šo Berendsen piedāvājumu, grīdas vajadzēs uzkopt krietni retāk. Turklāt, lietojot šo pakalpojumu, jūs varēsiet lieki neizšķērst resursus, jo samazināsies izmaksas telpu uzturēšanai.

Maināmo paklāju serviss var būt ērta iespēja ikvienam birojam ne tikai saglabāt grīdas ilgāk sausas un nepiegružotas, bet arī nevajadzīgi netērēt līdzekļus, kas nepieciešami saimnieciskajām nepieciešamībām, tāpēc, ka:

•   telpas nav tik bieži jāuzkopj;

•   grīdu segums tik ātri nenolietosies;

•   palielināsies drošība.

Tas ir iespējams, jo paklāju serviss dod iespēju novērst grīdu piegružošanu ar mitrumu un  netīrumiem, tā vietā, lai tikai tiktu galā ar netīrumu radīto iznākumu.

Nozīmīgākais pienākums, kuru veic grīdassegu serviss ir panākt, lai jūsu uzņēmumā visu laiku būtu iztīrīti un atbilstošā kondīcijā esoši maināmie paklāji. Šajā pakalpojumā tiek iekļauta maināmo paklāju noma, aizvešana, tīrīšana,kā arī pārējie darbi grīdassegu uzturēšanai labā stāvoklī. Lai palielinātu grīdassegu izmantojamības laika brīdi un uzlabotu grīdassegu efektivitāti, maināmie paklāji tiek apstrādāti ar īpašu vielu.

Viens no būtiskiem ieguvumiem, ko nodrošina maināmo paklāju noma ir, ka jums grīdassegas nevajag pirkt. Ja tas nebūtu iespējams jums būtu jāsaskarās ar ievērojami lielākām pakalpojuma cenām. Paklāju noma piedāvā arī pāris citas priekšrocības, piemēram, telpas nevajag tīrīt ik reizi, kad kāds ienāk pa durvīm, un grīdas tiek labāk aizsargātas. Telpas nebūs mitras pat lietus laikā, tāpat, mazināsies risks paklupt.

Ar AS Berendsen ir pieejami atšķirīgu tipu grīdassegas, proti, kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji, skreiperi, kā arī atškirīga materiāla paklāji. Mitram laikam ļoti labi noderēs kokvilnas paklāji – grīdassegas spēj iesūkt pat piecas reizes vairāk ūdens, nekā grīdassegas sver. Sintētiskās šķiedras grīdassegas patiešām efektīvi savāc gružus no apaviem, bet lielāku netīrumu notraušanai no apaviem ir izstrādāti skreiperi.