webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ziemassvētku gaidās neaizmirsti par jauku dāvanu iegādi December 11, 2013

dāvana ziemassvētkos 220.lvSagatavojies ziemas saulgriežiem laikus! Sagādā jau iepriekš rotājumus un veido omulīgu svētku gaidīšanas atmosfēru. Spilgti Ziemassvētku dekori var būt svinīga dāvana bērniem un pieaugušajiem. Kā piemēram, krāsainas lampiņu virtenes, kas būs izteiksmīgs aksesuārs ne tikai Ziemassvētku zaros, bet arī viesību telpā, radot siltu un mājīgu noskaņu.

Dāvanas Ziemassvētkos ģimenes mazākajām atvasītēm

Domājot par dāvanas pirkšanu mazākajiem, nereti noderīgas ir visādas attīstošās spēles un rotaļlietas. Kā piemēram, modelēšanas plastilīns, mācību paklāji, kvalitatīvi komplekti radošam darbam utt., kas būs lietderīgs palīgs bērna attīstībā.

Atsaucot atmiņā bezbēdīgo bērnību, pieaugušie ar patiku atceras ragavu braucienus ziemā no pagalma vai parka sniega kalniņiem. Mūsdienās ragavas veikalos ir atrodamas plašā piedāvājumā, sākot no vienkāršiem šļūcamajiem paliktņiem un beidzot ar sporta tipa ragavām ar ar bremzēm un stūri. Joprojām populāras ir standarta koka tipa ragavas . Šobrīd nopērkamas ir dažāda stila ragavas:

  • dažādas krāsas Ābolīša paliktņi;
  • sporta stila ragavas ar stūri un bremzēm;
  • aukstumizturīgas plastmasas ar metāla sliedi un klasiskas koka ragavas.

220.lv interneta veikals

Bērniem dāvanu sarakstā samērā bieži dominē dažādas rotaļlietas, tālab vērtīgi ir vadīties pēc jau izveidotā saraksta. Lego komplekti, spēļu garāža ar automašīnām, dinozauri un zvēriņi u.c. spēļmantas zēniem. Savukārt meitenēm droši var dāvināt meitenīgas mantas: komplekts pašdarinātu rotu radīšanai, šupuļzirdziņi, spēļu mūzikas instrumenti, lelles un mazā sadzīves tehnika kārumu cepšanai (vafeļu, kēksiņu un popkūku panna) kā arī citas dāvanas.

Oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos ikvienam jaunietiem

Ja ģimenes atvasītēm radīto dāvanu saraksta topā ir dažādas rotaļlietas, tad jauniešiem aizvien aktuālākas paliek mobilās iekārtas. Teicams ziemas saulgriežu brīnums skolēnam būs jauns telefons vai kabatas lieluma planšetdators, kurā var spēlēt iemīļotākās spēles. Zinātniskiem eksperimentiem un mākslai var sagādāt dāvanā Gudro plastilīnu – tam piemīt savdabīgas materiāla fizikālās īpašības, un kas pārsteigs arī pieaugušo. Plastilīns ir maigi trausls un tajā pat laikā atlec kā kaušuka bumba, spēj mainīt krāsu un tumsā spīdēt kā fosfors u.c. Tāpat arī izdomas bagātām meitenēm patiks rotu veidošanas komplekti, kurā ir visādas krāsas pērlītes un citas sastāvdaļas aproču izveidošanai. Pārsteidzoša dāvana jaunietim, kurš svētkos ir fotogrāfa lomā, ir personīgais fotoaparāts. Dažādas attīstošās spēles (Alias, Mondo u.c.) ir ne tikai uzjautrinoša izklaide, bet arī lielisks brīvā laika pavadīšanas veids visai ģimenei.

  • Dāvanu idejas brīvā laika aizpildīšanai – komandu galda spēles, datorspēles atpūtai, ziemas sporta aprīkojums;
  • Viedtelefoni un planšetdatori jauniešu vidū ir ļoti populāras.;
  • Interesantas dāvanas un dāvanas izklaidei daudzveidīgā izvēlē. Sākot ar maziem niekiem kā rotu darināšanas komplekti, ragavas un beidzot ar mini fotbola galdu u.c. .

Liela dāvanu izvēle dažāda vecuma bērniem ziemas saulgriežu svētkos. Sameklē dāvanas gudri interneta veikalā – tur tu iegūsi idejas neparastām dāvanām, bet arī ietaupīsi laiku. Nereti interneta veikalā ir pirmssvētku akcijas, kas ļaus arī ietaupīt naudu dāvanu iegādāšanai.


Categories: Uncategorized