webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Jūsu pēdu labsajūtai relaksējošs pedikīrs February 10, 2016

pedikirs

Jau kopš seniem laikiem cilvēki zināja, ka pēda ir viena no vissvarīgākajām ķermeņa daļām. Kājas ir svarīga mūsu ķermeņa sastāvdaļa, ar kuru palīdzību mēs spējam pārvietoties. Pēdas, savukārt, veido ne tikai mūsu balsta funkciju, bet ir arī mūsu ķermeņa spogulis. Ja mēs nekopsim savas pēdas un atstāsim tās novārtā, var veidoties dažādas pēdu saslimšanas, kuras var novērst tieši relaksējošs pedikīrs. Speciālisti iesaka vismaz reizi mēnesī veikt kvalitatīvu pedikīru, lai spētu izvairīties no pieminētajām pēdu saslimšanām.

Labs pašsajūtas uzlabotājs

Relaksējošs pedikīrs ir ne tikai pašsajūtas uzlabotājs, bet arī mazina spriedzi, kas izveidojusies Jūsu ikdienas gaitās. Sēdošs darbs bieži ir muguras sāpju izraisītājs, taču dažreiz pret muguras sāpēm labāk palīdz pēdu masāža, nevis muguras masāža. Ieradums, ko iespējams novērot ne tikai filmās, bet arī dzīvē – sievietes skaistumkopšanu izmanto, lai pavadītu laiku kopā ar draudzenēm un atpūstos, arī pēdu palutināšana var būt viena no šīm skaistumkopšanas aktivitātēm.

Pedikīra laikā speciālists atbrīvojas no atmirušās ādas kārtas, likvidē kutikulas, veic pēdu masāžu un veido nagu dizainu.

Procedūras ilgums ir stunda un papildus pedikīram iespējams veikt arī:

  • Lakošanu;
  • Gēlošanu;
  • Gēlošanu ar Gelish;
  • Lakošanu ar Viny Luks;
  • Akmeņu masāžu;
  • Taizemes pēdu masāžu;
  • Pēdu masāžu ar čaumalām.

Cik dažādi cilvēki, tik dažādi viedokļi

Ja izvēlaties papildus veikt arī nagu lakošanu, tāpat kā manikīram, arī pedikīram Jūs nosakāt to dizainu. Mēs katrs esam ļoti atšķirīgi un tikpat cik atšķirīgi ir cilvēki, tik atšķirīgi nagu dizaini un dizainu elementi. Paskatoties, ko piedāvā skaistumkopšanas speciālisti, iespējams redzēt šo dažādību. Vislielākais pieprasījums pēc šīs procedūras jūtams tieši vasarā, jo tad vairāk tiek nesāti atvērti apavi un staigāts ar plikām kājām, taču nedrīkst aizmirst par pēdām arī aukstajos mēnešos, jo tā mēs saglabājam savu pēdu veselību.

Rūpēties par pēdām iespējams arī mājas apstākļos, taču būtu jāapmeklē arī speciālisti. Tādejādi varēsiet izbaudīt pašu procedūru un sakopt pēdas, kā arī uzdot jautājumus. Uzdodot jautājumus var uzzināt, ko iespējams darāt nepareizi un nākamreiz nepieļaut tās pašas kļūdas.

Saudzēsim pēdiņas un ik pa laikam tās palutināsim!