webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kā aizņemties naudu internetā? October 31, 2015

Naudas aizdevumi internetā ir viens no ātrākajiem veidiem kā mūsdienās iegūt steidzami nepieciešamus līdzekļus. Tiem klientiem, kas kreditēšanas pakalpojumus ar interneta starpniecību jau izmantojuši, darbības princips noteikti jau ir skaidrs, bet tiem, kuri grasās šo pakalpojumu izmantot pirmo reizi, noteikti būtu noderīgi uzzināt, ka ātrie kredīti internetā ir ar zināmiem ieguvumiem un riskiem, kam noteikti jāpievērš uzmanība, ja vēlaties izmantot ātro kreditēšanu.

Plašais piedāvājums

kredītu piedāvājumsĀtrie kredīti internetā ir pēdējos gados izveidojies par ļoti plašu pakalpojumu grupu, kurā regulāri parādās arvien jauni nebanku kreditētāji. Tikai daļa no šiem aizdevējiem veido pietiekami plašu mārketinga kampaņu, lai paliktu iedzīvotāju atmiņā. Daudzi no kredītdevējiem klientiem ir pilnībā nepazīstami, tāpēc ir ar zemāku uzticības reitingu. Tomēr visi piedāvājumi ir rūpīgi jāizpēta un savā starpā jāsalīdzina, lai redzētu, kurš no tiem ir izdevīgs tieši jums. Kritēriji, kas norāda izdevīgumu, mēdz atšķirties katram kredītņēmējam, jo ir dažādi naudas aizņemšanās mērķi, summas, atdošanas iespējas. Skaidrību šajā situācija var palīdzēt ieviest pavisam vienkāršs, bet ļoti noderīgs interneta rīks finmarket.lv, kas ļauj pēc dažādiem kritērijiem salīdzināt visus šobrīd pieejamos ātros kredītus internetā.

Kredītņēmēja ieguvumi un riski

ieguvumi un riski ātrajiem kredītiemJebkuram pakalpojumam ir savi plusi un arī iespējamie riski, kas jāņem vērā. Tādi ir arī ātrajiem kredītiem, ko varam noformēt attālināti – ar interneta vai pat īsziņas palīdzību. Kādi tad ir redzamākie ieguvumi no šī pakalpojuma? Vispirms jau tā ir iespēja ātri un bez liekas birokrātijas saņemt nepieciešamo naudas summu. Un to var izdarīt jebkurā vietā un ierīcē, kur jums ir pieeja internetam. Kredīta pieteikums tiek izskatīts dažu desmitu minūšu laikā. Pēc pozitīva lēmuma pieņemšanas nauda jau uzreiz tiek pārskaitīta uz klienta kontu. Ar to var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Piesakoties šāda veida kredītiem, nav jānorāda tā izmantošanas mērķi. Iepriekšminētie ieguvumi arī rada savu riska zonu, jo var veicināt vēlmi šo pakalpojumu izmantot neapdomīgi un impulsīvu iegribu iespaidā. Jāatceras, ka nauda būs jāatmaksā līgumā noteiktajā kārtībā un termiņā, tās  gada procentu likme būs lielāka kā citiem kredītu veidiem. Nenokārtotas saistības ar ātro kredītu aizdevējiem var sabojāt klienta kredītvēsturi. Tāpēc šī pakalpojuma izmantošana prasa apzināties visas priekšrocības un arī saistības.

Pirms aizpildīt kredīta pieteikumu

aizņemies internetāPotenciālajam kredītņēmājam pirms pieteikuma aizpildīšanas vajadzētu pārliecināties par dažām niansēm, kas ir priekšnoteikums, lai varētu izmantot ātros kreditēšanas pakalpojumus. Viens no šiem priekšnoteikumiem ir atbilstība noteiktai vecumgrupai. Šobrīd Latvijā ātro kredītu pakalpojumi pieejami personām, kas ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Otrs savarīgs noteikums ir kredītņēmējam piederošs bankas konts. Bez tā nebūs iespējama reģistrācija un pieteikšanās aizdevumam, jo nauda tiek pārskaitīta tikai uz klientam piederošu bankas kontu. Ja konta nav, tāds ir jāatver. Lielākā daļa kredītņēmēju prasa pārskaitīt reģistrācijas maksu no sava konta 0.01 eiro apmērā, lai pārliecinātos par personas datu atbilstību un saņemtu korektus bankas konta datus, kas būs svarīgi ātrai un netraucētai aizdevuma summas pārskaitīšanai uz šo kontu.