webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kā aizņemties pirmo reizi May 27, 2016

octa kalkulatorsĀtrie kredīti nav nekas sarežģīts, ja aizņemies 100 eiro pirmo reizi, tad pastāv iespēja saņemt šo aizdevumu bez procentiem. Šāds piedāvājums nav visās ātro kredītu kompānijās, taču pēdējo gadu laikā ir ieguvis lielu popularitāti. Tas ir tāpēc, ka mūsdienās ir liela konkurence ātro kredītu vidū un lielākā daļa ātrie kredīti, piedāvā saņemt aizdevumu pirmo reizi bez procentiem. Neko nepārmaksājot, atdod tik, cik aizņēmies. Labs veids kā aizņemties 100 eiro ir ar draugu vai radinieku palīdzību. Par cik 100 eiro nav pārāk liela naudas summa, tad paziņas nereti ir labākais risinājums, jo no drauga taču neprasīs procentus vai dažādas aizdevuma pagarināšanas komisijas maksas.

Tomēr šādi aizņemoties ir jābūt drošam, ka varēsi naudu atmaksāt, jo pretējā gadījumā var sabojāt attiecības ar saviem tuviniekiem, nieka 100 eiro dēļ. Nākamais veids kā aizņemties 100 eiro ir kredītlīnija, kas piedāvā pieslēgt virtuālo maciņu pie sava bankas konta un saņemt naudu jebkurā laikā un vietā, kad vien vēlies.

Kredītlīnija, protams, nav bezmaksas pakalpojums, taču tas piedāvā saņemt 100 eiro tik daudz reižu, kamēr vien tas nepārsniedz Jūsu noteikto kredītlimitu. Kredītlimits ir maksimālā pieļaujamā summa, kādu var aizņemties katrs kredītlīnijas pakalpojumu lietotājs. Kredītlīnijas pakalpojums, atsevišķās kredītu iestādēs, tiek piedāvāts tādā kā izmēģinājuma variantā, kur pirmo mēnesi var izmantot kredītlīniju bez maksas un nekādiem aizdevuma procentiem.

Šis piedāvājums ir spēkā tikai jaunajiem kredītlīnijas klientiem un dod lielisku iespēju izmēģināt kredītlīnijas pakalpojumu veselu mēnesi bezmaksas. Lai aizņemtos 100 eiro, ir iespēja izmantot arī patēriņā kredītu, taču priekš tik mazas summas, tas nav ieteicams. Parasti patēriņā kredīts piedāvā saņemt naudas summu līdz 1500 vai pat vairāk eiro, uz ilgāku laika posmu. Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, patēriņa kredīta aizdevuma procentu likme ir krietni vien zemāka nekā ātrā kredīta aizdevuma procentu likme.


Categories: Uncategorized