webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kā atjaunot vannas istabu, neizdodot lielu naudu? August 28, 2016

vannasistabas aprīkojumsVannas istabā satiekam rītus un pavadām vakarus.Tā ir viena no būtiskākajām istabām mājās,tāpēc ir dabiski vēlēties, lai šajā istabā dominētu jauka un patīkama atmosfēra. Taču pastāvīgi lietota vannas istaba var apnikt dažu gadu laikā pēc pēdējā remonta. Vai visu nojaukt un remontēt vannas istabu no jauna?Tas patiesi nav nepieciešams.Var lieliski pārlikt akcentus un nomainīt vannas istabas izskatu,izdodot minimālu naudu. Tāpēc dalāmies ar dažiem praktiskiem ieteikumiem, kā vienkārši un ātri atjaunot vannas istabu.

Izlietnes, ja jūs speciāli tās nedauziet, var lieliski izskatīties kā jaunas arī pēc vairāku gadu desmitu lietošanas. Vannasistabas aprīkojums nav lēts, tādēļ nav nopietnas vajadzības, tādas lietas kā izlietni, klozetpodu, vannu, dušu mainīt bez vajadzības. Reizēm vajag notīrīt kaļķu uz ziepju nogulsnes, lai baltā izlietne neizskatītos kā sadzeltējusi un grubuļaina no ziepju paliekam uz sāniem.Pavisam, kas cits ir izlietnes maisītājs. Ja tas tek, laiž ūdeni, ir aizkaļķojies vai padzīvojot kādu laiku jūtat, ka nav piemērots tā garums, platums, augstums – var droši to nomainīt. Izvēlieties interesantas formas vai krāsas maisītāju, lai tas atdzīvinātu izlietnes izskatu.

Ja virs izlietnes vēl nav spogulis – laiks labot šo kļūdu. Jo lielāks, jo labāk.Spogulis vannas istabā ļauj vizuāli palielināt telpu, nenojaucot sienu.Vēloties pēc iespējas labāk saskaņot vannas istabas aksesuārus, spoguli var ierāmēt, izvēloties tādas krāsa rāmi, kāds būtu saskaņots ar citiem aksesuāriem, piemēram, izlietnes maisītāju.

Ja vannas istabā ierīkota vanna,bet jūs vēlētos dušu, taču dušas cena un darbu apjoms jūs biedē, var to atrisināt citādi. Ir divi veidi. Pirmais, iegādāties vannas aizskaru un piekarināt dušas galviņu pie sienas. Otrs, iegādāties mobilo stikla sieniņu, kas ļauj izmantot vannu kā dušu. Stiklasieniņa ir higiēniskāks un tīrāks variants nekā aizkari, to ir vieglāk kopt,un tā izskatās skaistāk. Tāds vannas istabās aprīkojums, pēc Pigu.lt ekspertu domām, šobrīd ir ļoti populārs. Tas ir viens no veidiem, kā lietot dušu, neatsakoties no vannas.

Neaizmirstiet funkcionalitāti.Ir ļoti skaisti, kamēr viss izskatās sterils un tīrs,taču telpā ir jābūt vietai, kur nolikt priekšmetus. Tādēļ, ja jūtat, ka galda virsma pie izlietnes ir kļuvusi pārkrauta, lūkojieties pēc jaunas vietas, kur nolikt priekšmetus. Pinterest lūzt no ilustrācijām ar virs klozetpoda ierīkotiem dažiem plauktiņiem. Tā ir lieliska vieta, kur uzglabāt tualetes papīru, pītās kastītēs paslēpt retāk lietojamus nieciņus, nolikt kādu dekorāciju, varbūt vāzīti ar ziedošām puķēm. Tādi plaukti bieži kļūst par visas vannas istabas akcentu.

Kurš ir teici, ka vannas istabā, nevar kārt gleznas? Ja jums siena, kas izskatās garlaicīga un viengabalaina,uz tās nevar uzlikt spoguli vai plauktu, tad uzkariet uz tās gleznu.Izvēloties gleznu, obligāti pievērsiet uzmanību, ka vannas istabā ir mitrs – būtu nepatīkami, ja glezna ātri tiktu sabojāta. Tāpēc ir jāizvēlas reprodukcijas vai fotogrāfijas, kuras mitrumsneietekmē.

Ja vannas istabā nav komfortabli – nepieciešams kaut kas zaļš. Ir daudzi puķu veidi, kuru var novietot vannas istabā un kuriem patīk mitrums un tumsa. Tātad, izvēlieties to, kas jums patīk vislabāk unnovietojiet to plauktā virs klozetpoda, vai izlietnes plaukta malā vai, ja vannas istabā ir pietiekami daudz vietas, uz zemes (tad puķei būtu jābūt augstai). Ziedi palīdz radīt jauku vidi,tie likvidē nejauko sterilitāti, tā patiesi ir laba izvēle vannas istabai.

Ja ierīkojot vannas istabu izvēlētas neitrālas krāsas, tas nozīmē, ka ir ļoti viegli ieviest spilgtus akcentus,iesaistot vannas aksesuārus.Varbūt ir laiks nomainīt vannas istabas dvieļus uz košākiem, citas krāsas? Pie sienas piekārti izsmalcināti āķi, krāsaini dvieļi pievērsīs uzmanību un būs spilgts akcents. Ar tādas pašas krāsas vāzīti, varbūt par ar tādās pašas krāsas ziediem, trauku zobu pastai un roku ziepēm – sīkumiem, taču tos saskaņojot, vannas istaba kļūst daudz skaistāka un modernāka – un galu galā, tas ir vannas istabas atjaunošanas mērķis.

Apgaismojums vannas istabā ir ļoti aktuāls, īpaši, ja vannas istabā nav loga. Šeit nevajadzētu taupīt, tādēļ visām lampiņām ir jābūt spilgtām un gaišām, vannas istabai ir jābūt gaišai. Vislabāk ir tad, ja vannas istabā ir viens liels gaismeklis, kas apgaismo visu vannas istabu un viens gaismeklis pie spoguļa, tam, lai radītu gaišu vietu meikapa un skaistuma procedūru veikšanai. Gaismeklim virs spoguļa būtu jābūt montētam nevis virs spoguļa, bet blakus,cilvēka acu līmenī vai nedaudz virs galvas. Tad, skatoties uz sevi spogulī, seja nebūs paslēpta ēnā.Tostarp, javannas istabā ir logs, vajadzētu apņemties to regulāri tīrīt, bet loga aizkarus nomainīt uz vieglākiem, kas nenomāc dienas gaismu, vai pielikt plānākas, gaišākas žalūzijām. Svarīgākais mērķis – nodrošināt, lai vannas istaba būtu pēc iespējas gaišāka.

Vispārinot, vannas istabas iekārtu nav būtiski mainīt bieži, vēloties atjaunināt vannas istabu, pietiek ar akcentu maiņu un „paspēlēšanos”ar krāsām, sabojāto un nestrādājošo iekārtu nomaiņu (piemēram, maisītāju). Protams,būtiski ir godprātīgi iztīrīt visus stūrus un notīrīt kaļķus no vannas, izlietnes, dušas vai citām ar ūdeni saistītām ierīcēm.