webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kā iegādāties labāko televizoru par zemāko cenu? August 17, 2015

Televizors

 

 

Tas ir tikai saprotami, ka bieži vien vēlamies iegādāties kādu sev nepieciešamo preci par izdevīgāku un atbilstošāku cenu savam iespēju līmenim. Jo īpaši, ja nepieciešamā prece jau tā parasti ir augstās cenās. Iegādājoties kādu ikdienišķu sīkumu, iespējams, arī nepievēršam uzmanību, ka kādā citā veikalā šī pati prece mazāk dažus eiro lētāk vai vairāk. Tomēr iegādājoties preci, kur atšķirība cenā mērāma jau dažos desmitos vai pat simtos eiro, mēģinām tomēr salīdzināt un atrast labāko piedāvājumu. Tad nu arī pievēršam uzmanību dažādām akcijām, izdevīgiem piedāvājumiem vai atlaidēm, lai atrastu labāko cenu sev.

Televizors ir viena no ierīcēm, ko iegādājoties nākas izdot vismaz pārsimts eiro (pieticīgākajā gadījumā), tāpēc šis ir lauciņš, kur patiešām der sekot līdzi atlaidēm un akcijām. Vislabāk piedāvājumus noskatīt internetā. Interneta veikalu piedāvājums ir plašs, akciju un atlaižu daudz – galvenais, jānosaka savs paredzētais budžets jauna televizora iegādei un jādodas meklēt interneta plašumos. 

Tā kā ik pa laikam arī pats šo to iepērku internetā, lielākoties ir viena e-pasta adrese, ko esmu piereģistrējis, lai uz to tiktu sūtīti dažādi jaunumi no interneta veikaliem. Tāpēc par dažādām atlaidēm un izpārdošanām uzzinu gana ātri. Tas nenozīmē, ka vienmēr izmantoju piedāvājumu, tomēr ieskatos gan – ja nu atrodas kaut kas nepieciešams, ko tieši šobrīd, par noteikto cenu ar noteikto atlaidi var atļauties iegādāties. Īpaši iepatikušās 220.lv iepirkšanās un atlaižu naktis – tā, laicīgi saņemot informāciju, varu izskatīt un izvēlēties dažādas preces par ļoti labām cenām.

Savukārt iegādāties televizoru uz atlaidi var pavisam vienkārši. Šādām, lielākām precēm, atlaides tiek piedāvātas regulāri. Turklāt piedāvātās atlaides var atrast gana izdevīgas – sākot no 25%, līdz pat 50 un 60% atlaidēm. Tad nu sanāk gana izdevīgi iegādāties, piemēram, to pašu televizoru par gandrīz pus cenu no standarta parastās cenas.

Izmantojot akcijas, nav jābaidās, ka prece ir zemākas kvalitātes, tikai tāpēc vien, ka tai piemērota kāda akcija. Nebūt nē. Akcijas tiek piemērotas, lai pircējam būtu iespēja iegādāties vienu vai otru preci, novērtējot, ka, pie konkrētā apgrozījuma, piedāvājot atlaidi no preces cenas, arī pārdevējs nepaliks zaudētājos. Tā ieguvēji ir abi – gan pircējs, kas iegādājas preci par izdevīgāku un zemāku cenu, gan pārdevējs, pārdodot konkrēto preci. 

 


Categories: Tehnika