webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kā izmantot KASKO kalkulatoru? November 12, 2014

kasko aprdosinaanas poliseIkdienā izmantojam dažādus internetā pieejamos pakalpojumus, kas ietaupa laiku, naudu vai vienkārši ir ērtāk veikt maksājumus vakarā sēžot iemīļotajā krēslā ar datoru klēpī un kafijas krūzi rokās, nekā pavadīt dienu braucot uz dažādām iestādēm, lai tiktu galā ar visiem mēneša rēķiniem. Kāpēc gan neizmantot šīs pašas iespējas, lai padarītu savu ikdienu ne tikai ērtāku, bet arī drošāku. Autovadītāji, kas izvēlas padarīt katru savu braucienu ar auto ne tikai patīkamu, bet arī drošu, izvēlas iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi savam transportlīdzeklim. Un vienkāršākais, ērtākais variants, kā to darīt, ir izmantojot KASKO kalkulatoru internetā.

Ja gribas iegādāties KASKO pirmo reizi, vai, vienkārši pārskatīt citu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus savam auto, KASKO kalkulators ir ļoti parocīgs, lai redzētu visu, kas tiek piedāvāts tieši Tavam auto. Kā tieši izmantot KASKO kalkulatoru? Vienkārši! Atrodi vienu no vairākiem KASKO kalkulatoriem, kas iepaticies vislabāk, aizpildi pieteikuma formu, uzzini apdrošinātāju piedāvājumus no lielākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā un turpat arī vari iegādāties apdrošināšanas polisi, kura iepatikusies vislabāk un atbilst visām prasībām.

Arī es nolēmu, ka pienācis laiks pārskatīt apdrošinātāju piedāvājumus KASKO polisei tieši manam auto, tāpēc sāku ar kalkulatora uzmeklēšanu internetā. Iesākumā tiek lūgts ievadīt visus nepieciešamos datus, lai varētu aprēķināt KASKO polises cenu un piedāvājumus. Sekojoši, jāzina sava auto un tehniskās pases numuri, kas ir standarta informācija. Pēc tam papildus nepieciešama informācija par auto pašreizējo tirgus vērtību, jaunākā autovadītāja vecumu, kas sēžas pie auto stūres un mazāko vadītāja stāžu. Tāpat jānorāda teritorija, kurā KASKO stādās – tas ir, vai vēlamies iegādāties KASKO, kas darbojas tikai Latvijas teritorijā, Baltijas valstīs, Eiropā vai Eiropā un NVS valstīs. Kad visa informācija sarakstīta, spiežam pogu “aprēķināt” un gaidām piedāvātos rezultātus.

Aprēķinot polises cenu, KASKO kalkulators, vadoties pēc visas ievadītās informācijas, aprēķina arī pašrisku summu, kas jāuzņemas autovadītājam bojājumu gadījumā – jo vecāks transportlīdzeklis un zemāka tā tirgus cena, jo augstāka pašriska summa. Tāpat bojājumu gadījumā pašrisks tiek parēķināts naudas izteiksmē, bet stiklojuma bojājumu, zādzības vai auto bojāejas gadījumā pašrisks tiek aprēķināts procentu izteiksmē no izmaksājamās summas. Tāpēc izvērtējot KASKO piedāvājumus, pievēršam uzmanību apdrošinājuma summai, kas būs līdzvērtīga tās vērtībai apdrošināšanas brīdī. Tāpat nav vērts apdrošināt auto par augstāku tās vērtību, jo zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā apdrošinātāji tās vērtību rēķinās pēc tirgus vērtības dotajā brīdī, sekojoši arī atlīdzību.

Lai gan KASKO kalkulators ļauj mums pārskatīt dažādu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus, izvēloties sev patīkamāko un atbilstošāko prasībām, individuāla veikta KASKO polises nosacījumu analīze daudz precīzāk ļaus noteikt izdevīgāko polises cenu, nekā automatizēta cenas aprēķināšana. Tāpēc, gudrāk ir izmantot KASKO kalkulatoru, lai noskaidrotu tirgū esošos piedāvājumus, un tad jau doties pašam pie izvēlētā apdrošinātāja aprunāties par pieejamajiem nosacījumiem KASKO iegādei.


Categories: Auto