webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kā lai izvēlas putekļu sūcēju November 7, 2013

1a.lv putekļu sūcējsMājas uzkopšana un īpaši jau putekļu tīrīšanu var sagādāt galvassāpes teju ikvienam. Un bieži vien cilvēki samierinās ar šo mājas uzkopšanas rutīnu kā nepieciešamību un pat neaizdomājas, ka to visu var padarīt daudz vienkāršāku un ērtāku. Atbilde slēpjas tajā, ka nepieciešams atbrīvoties no vecā putekļu sūcēja un iegādāties tādu, kas atbilstu tieši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un Jūsu uzkopšanas paradumiem.

Pareizā putekļu sūcēja izvēle

Pareizā putekļu sūcēja izvēle nekad nav viegls uzdevums. Pat šādam šķietami mazam pirkumam pastāv desmitiem dažādu faktoru, kas būtu jāapsver, tajā skaitā zīmols, putekļu sūcēja veids, atsauksmes, cena un Jūsu pašu apstākļi, kas var ietekmēt izvēli.

Vai Jums mājās ir koka grīdas? Paklāji? Mājdzīvnieki? Kāpnes? Biežāk nekā vajadzētu, kad tiek meklēti putekļu sūcēji šī meklēšana beidzas veikalā, kur cilvēki atnāk un vadās tikai pēc putekļu sūcēja zīmola un cenas. Tomēr beigu beigās šāds pirkums visticamāk, atstās Jūs neapmierinātus. Lai izvairītos no nepareiza pirkuma, atliek vien uzdot sev pavisam vienkāršus jautājumus.

1.      Cik regulāri Jūs tīrāt māju?

Domājot par mājas tīrīšanu, galvenās iezīmes ko jāapsver putekļu sūcējā ir tā izmērs un jauda. Mājas tīrīšanai vienmēr labāks būs neliels un viegls putekļu sūcējs, kuru var ērti pārvietot un ar ko viegli piekļūt pat šaurās vietās. Ja mājā uzturaties reti vai, ja Jums nav lielas ģimenes, tad pastāv iespēja iegādāties lielāku, stāvošā tipa putekļu sūcēju, kas gan ir smagāks, bet ar lielāku jaudu un iztīrīs māju pamatīgāk.

2.      Cik jaudīgs putekļu sūcējs Jums ir nepieciešams

Putekļu sūcēja jauda noteiks to cik labi tas spēj uzsūkt netīrumus un putekļus. Labi putekļu sūcēji ir izstrādāti tā, lai spētu uzsūkt netīrumus no jebkuras virsmas, bet, kā likums, ja Jums mājās ir paklāji, tad noteikti jāmeklē pēc jaudīgākā modeļa, lai efektīvi atbrīvotos no netīrumiem tajos, jo tie parasti uzkrājas tieši paklāja pamatnē.

3.      Vai Jums ir kādas papildus vajadzības?

Daudzi putekļu sūcēji nāk ar dažādiem papildus uzgaļiem dažādu virsmu tīrīšanai, kas patiesībā mēdz būt tīri noderīgi. Ja Jūsu mājās ir dažādas grīdas virsmas, tad vairāki uzgaļi, kas nāk līdzi komplektā ar putekļu sūcēju būs labs pirkums, bet, ja parasti izmantojat vienu, tad nav jēgas pārmaksāt par uzgaļiem, kurus nelietosiet. Viss atkarīgs no Jūsu vajadzībām.


Categories: Sadzīves tehnika