webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ko par vīriešiem stāsta viņa rokas pulksteņi? November 13, 2015

rokas pulksteņiPar katru no mums daudz ko vēsta lēmumi, kurus ik dienas pieņemam. Tie var būt lēmumi par to, kā rīkoties sarežģītās situācijās vai kādu karjeras ceļu izvēlēties, bet tikpat labi par cilvēku ko var uzzināt pētot, kādu maizi viņš izvēlas iegādāties. Ļoti labs cilvēka un viņa uzskatu spogulis jau izsenis bijis apģērbs – tas, vai cilvēks seko modei vai labāk pieturas pie klasiskām vērtībām, tas, vai izvēlas praktiskākus vai elegantākus apģērbus. Visā šajā modes izvēļu jūklī tomēr saglabājušās arī stabilas vērtības – aksesuāri, kas ārkārtīgi daudz vēsta par to valkātājiem. Sievietēm tās tradicionāli bijušas dažādas dārglietas – auskari, ķēdītes rokassprādzes utt., tomēr ikviena nobrieduša vīrieša galvenie aksesuāri bijuši rokas pulksteņi.

Pēc tā, kādi rokas pulksteņi pieder vīrietim, var ļoti daudz spriest par viņa attieksmi pret dzīvi un stila izjūtu. Ievēro, vai tie ir vairāk sportiski vai klasiski? Vai tavs vīrietis izvēlas laikrāžus, kuros skaidri norādīti cipari, lai varētu precīzāk un ātrāk noteikt, cik ir pulkstenis, vai arī tomēr tas tiek nedaudz upurēts un viņa pulksteņi ir vairāk dekoratīvi, ar dažādiem izgreznojumiem, gravējumiem, smalkām detaļām? Šī nelielā detaļa tev pavēstīs, vai cilvēks ir vairāk pragmatisks, praktisks vai vairāk sapņotājs, karjerists ar lielām ambīcijām.

Līdzīgi daudz par valkātājiem atklāj krāsa. Melni pulksteņi parasti ir nosvērtiem, apdomīgiem vīriešiem, savukārt aktīvākiem, ekspresīvākiem vīriešiem parasti ir spīdīgi sudraba laikrāži. Zelta pulksteņi jau izsenis bijuši vīriešu brieduma simbols.

Rokas pulksteņi vienmēr uzskatīti par jebkura dizainera augstāko izaicinājumu, līdzīgi kā jebkurš arhitekts teiktu, ka krēsls ir ideāls arhitekta spēju pārbaudījums. Gan rokas laikrāži, gan krēsli sevī apvieno gan dekoratīvo (pulksteņi kā stila aksesuāri, krēsli kā telpas interjera elementi), gan praktisko (pulksteņiem skaidri jārāda laiku, krēsliem jābūt ērtiem sēdēšanai).

Tomēr ir viena lieta, kuru nevar noteikt pēc vīrieša izvēles – tas neko nepavēstīs par viņa maciņa biezumu. Ne visi vīrieši uzskata, ka tie ir liela  ieguldījuma vērti, piedevām vērtīgi rokas pulksteņi ne visiem izskatās dārgi, un ne visi no tiem ir ļoti uzkrītoša dizaina. Tomēr jāatceras – gaumīgam dizainam un kvalitātei jābūt noteicošajiem kritērijiem, lai izvēlētos pulksteni, kuru vīrietis vēlēsies nēsāt vēl gadiem ilgi.


Tags: Categories: Dāvanas