webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

KOKA, METĀLA U.C. ŽOGI April 19, 2014

tvora.lv paneļu žogi, sētas 3d 2Žogu risinājumu uzņēmums “Tvora” sniedz klientiem iespēju pasūtīt sētas, ko piemērot ikkatras teritorijas un jūsu īpašuma nepieciešamībai. Ja tagad esat sētas meklējumos, aplūkojiet UAB “Tvora” sniegtās opcijas. Tajā varēsiet pasūtīt gan klasiskus, gan arī modernus žogu risinājumus, kuri jūsu īpašumu pasargās no neaicinātiem viesiem un dos drošības sajūtu.

Tvora uzņēmums sniedz atšķirīgu modeļu žogu izveidošanu un ierīkošanu.

– Metāla žogi kas spēj nodrošināt sētai lielu kalpošanas laiku.

– Klasiska koka sēta privātmājai, bērnudārzam, biroja ēkai u.c. no kvalitatīvas koksnes . Sniedzot priekšroku šim risinājumam, jūs varat izraudzīties sētas dēlīšu novietojumu – vertikālā vai horizontālā pozīcijā.

– Skandināvu dizaina akmens žogi, ko iespējams izveidot gan kā sētas paneļus, gan stilistiskus akcentus žogā kolonnas vai pamata plaknes vietā.

Mājaslapā Tvora.lv varēsiet atrast sētu sortimentā varēsiet sameklēt arī PVC jeb plastmasas veida žogus, kas ir analogs variants koka sētām. Bet tās ir vienkāršāk kopjamas un to ekspluatācijas laiks var sasniegt pat 50 gadus. Paneļtipa, noapaļoti žogi un cita modeļu plastmasas žogu formas, ko uzņēmuma darbinieki piemēros atbilstoši jūsu prasībām. Metināti sieta žogi ir praktisks īslaicīgas sētas variants, ko pēc tam jūs varat apstādīt ar zaļumkokiem.

UAB “Tvora” ir specializējies ne tikai teritorijas žogu izgatavošanā, bet arī vairāku vārtu sistēmas kompleksu izveidošanā un montēšanā. Metāla vai koka konstrukciju automātiskie, bīdāmie, veramie vārti un vārtiņi pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu īpašumam labāko risinājumu, interesējieties pie UAB Tvora profesonāļiem, rakstot e-pastu uz info@tvora.lv vai zvanot pa tālruni 6 788 1043. Speciālisti no “Tvora” piedāvās atbilstošāko teritorijas iežogojuma risinājumu!

 

 

 


Categories: Mēbeles