webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kompaktas gultas internetā. December 25, 2014

compact.lv mēbelu interneta veikalsKatram nav pa kabatai un arī ne visiem ir vēlme un vajadzība dzīvot lielā, plašā dzīvoklī, kur vietas pietiek ne tikai paša ģimenei, bet arī visiem brālēniem, māsīcām un citiem radiniekiem. Latvijā vispopulārākās ir tā saucamās Hruščova laikā celtās dzīvokļu ēkas un paneļu daudzdzīvokļu mājas, kurās ir standarta izmēra dzīvokļi no 40 – 60 kvadrātmetru platībā, bet dzīvokļiem ar vairākām istabām –pat līdz 80 kvadrātmetriem. Lielāka izmēra dzīvokļi ir pārplānoti, atrodas jaunos projektos vai kādās citās līdzīgās mājās. Dzīvokļa iekārtošana vienmēr ir bijusi gan interesanta nodarbe, jo mēbeļu izvietojuma plānošana un citi dažādi šāda tipa lēmumi ir iekārtošanās labākā daļa un arī lieliska relaksācija, lai cik dīvaini tas arī neliktos. Taču, mūsdienās, neliela izmēra dzīvokļiem, ir grūti piemeklēt mēbeles, it sevišķi gultas guļamistabai, jo ērti gulēt vēlas katrs un ne jau uz izlaižamā dīvāna vai cieta matrača.

Compact.lv mēbeles – gultas.

Compact.lv gultas ir labākais risinājums neliela izmēra dzīvokļiem. Nebūs  atrodami daudzi specializētie veikali, kas piedāvā gultas mazas kvadratūras dzīvokļiem un guļamistabām, tāpēc šī ir izdevīga iespēja izpētīt plašo piedāvājumu un ļoti patīkamās cenas. Compact.lv piedāvā itāļu, spāņu, zviedru un amerikāņu mēbeles un gultas, kas ekonomē telpu, kas ir īpaši svarīgi tiem dzīvokļu īpašniekiem, kas dzīvo neliela izmēra dzīvokļos un nevēlas mazo telpu aizpildīt tikai un vienīgi ar mēbelēm. Veikals ir specializējies tieši kompaktu mēbeļu ražošanā un pārdošanā.

Viegla transformēšana.

Kā vislabāk mazā telpā ietilpināt gan galdu, gultu, sekciju vai kumodi un vēl pāris nepieciešamas mēbeles? Elementāri – izvēloties savas mājas iekārtot ar transformējamām  moduļu mēbelēm. Ērtu  un transformējamu mēbeļu izvēle viesistabā, bērnistabā vai jebkurā citā telpā dzīvoklī, ir iespējams  iegūt daudz vairāk vietas un arī pašiem dzīvokļa iemītniekiem noteikti būs interesanti transformēt gultu par sienu, plauktu vai galdu, vai jebkādu citu mēbeli. Ir iespējami arī dizainera pakalpojumi, lai labāk varētu izvēlēties, kas nepieciešams un kas ir piemērots konkrētajam mājoklim.


Categories: Uncategorized